Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Radioglowa: Poniżej pewnej granicy nie masz siły na nic, ciało ciągle ospałe i ociężałe, bez życia mówiąc krótko. To nie jest absolutnie zdrowe.
Dla zobrazowania, 175/50 here i gdy byłam w UK ważyłam 54kg. Lepiej się czułam, a według mamy moja twarz wyglądała "bardziej żywo", bo również na twarzy się zebrało. Teraz znów w Polszy i znów 50kg, czuję się tragicznie. Ale widzę że dyskusja z Tobą nie ma sensu, więc
@Misaki: Stwierdziłaś, że dyskusja ze mną nie ma sensu, ponieważ co? Po drugie, nie wychwalam tu chorób, czy nie promuję niezdrowego trybu życia, po prostu podobają mi się takie osoby jak osoba ze zdjęcia, jej sylwetka do mnie przemawia, jej kości do mnie przemawiają. Wiem że choroby powiązane z takim ciałem, są dosyć poważne, naprawdę wiem co mówię, żyłem przez 5 lat z kobietą która ważyła w najlepszym okresie 48 kilo
@Radioglowa: Ja natomiast rozumiem Twoją fascynację. Widoczne kości biodrowe, obojczyki, żebra - tak, to ma coś pociągajacego w sobie, trudno to wytłumaczyć. Nie trzeba się nawet specjalnie głodzić, żeby uzyskać taki efekt, ale należy się z tym urodzić.