Wpis z mikrobloga

Szwajcarski #browar uruchomił #sklep internetowy

W Szwajcarii coraz częściej spotykamy się z przeróżnymi promocjami na #piwo. Z jednej strony cieszy to konsumentów z drugiej, drażni producentów takich jak browar Feldschlösschen, który niejako jest zmuszany do obniżki cen jeśli chce się utrzymać na rynku.

Wobec rosnącej presji cenowej szef browaru postanowił wejść na „ziemię niczyją” jaką bez wątpienia jest sprzedaż piwa w internecie. Już 26 października zostanie otworzony sklep internetowy Beer4you, gdzie piwosze będą mogli wybierać spośród 60 różnych produktów – nie tylko krajowych ale i zagranicznych piw. Na zamówienia przyjdzie klientom poczekać około dwóch dni.

Sklep browaru Feldschlösschen nie będzie jednak pierwszym jeśli chodzi o szwajcarski rynek. Browar Lochen do którego należy Appenzeller Bier już od jakiegoś czasu prowadzi internetową sprzedaż.

#europa #szwajcaria #szwajcarianews

Artykulik można przeczytać również na łamach Job-Profi.pl:
Szwajcarski browar uruchomił sklep internetowy
jobprofi - Szwajcarski #browar uruchomił #sklep internetowy

W Szwajcarii coraz czę...

źródło: comment_8BtFZjU0i1piMkyEtuVjUG3fUCp2okbD.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kolejna jak już


@natussy: przepraszam (,)

O JAKI JESTEM WIELCE HARDKOROWY SMAKOSZ PIWA


@natussy: No właśnie w tym rzecz, że ja to sensoryczne zero przy Tobie, bo za cholerę bym ich nie rozróżnił. Zresztą robią je w różnych browarach więc można kupić Żubra warzonego w Tychach i Tyskie z Białegostoku. No, ale skoro w tego typu piwie 99% wartości to i tak marketing to
  • Odpowiedz
no to możliwe :) w każdym razie lubię prawie każde piwo :)


@natussy: biorąc pod uwagę, że 90% produkcji to z grubsza to samo to się nie dziwię ;).

raz kupiłam jakieś wymyślne i właśnie ono mi nie smakowało... cóż, widocznie plebejką pozostanę ;)


Wszystko zależy co rozumiesz przez wymyślne. Fakt, że w przypadku niektórych stylów trzeba mniej więcej wiedzieć czego po nich oczekiwać, ale górna fermentacja, używanie również słodów
  • Odpowiedz