Wpis z mikrobloga

22452,52km - 21,27km = 22431,25km

Pierwszy raz w życiu przebiegłem dystans półmaratonu ;) Chciałem się sprawdzić bo wcześniej najwięcej biegłem trochę ponad 11km, więc teraz z tempem nie szarżowałem, a i tak pod koniec już było ciężko. I pomyśleć że w sierpniu czeka mnie pokonanie takiego dystansu bezpośrednio po 2km pływania i 90km na rowerze, będzie ciekawie:)

#sztafeta
Pobierz teryuu - 22452,52km - 21,27km = 22431,25km



Pierwszy raz w życiu przebiegłem dystan...
źródło: comment_shpJbb9MV1BRNrK9yi90iBQlPvJVVdSX.jpg
  • 14
@WesolyMorswin: Tak, mam zamiar w tym roku wystartować w Poznaniu na dystansie 1/2 IM i prawdopodobnie w przyszłym roku już na pełnym dystansie IM ;)

@Solitary_Man Mnie też do niedawna bardzo bolały kolana, lub biodro przy dłuższych biegach, ale stopniowo przyzwyczajałem je do obciążeń przy mniejszych dystansach i teraz biega mi się dobrze ;)
@dolittlework: To będzie moja pierwsza połówka, 4 sierpnia w poznaniu. Limit ukończenia pływania to 1,5h, roweru 5h i całości 8h. Średni czas szczerze mówiąc nie mam pojęcia jaki jest. Ja celuje w wynik poniżej 6h, a zacząłem trenować jakoś w grudniu, ale mam za sobą prawie 4 lata trenigów kolarskich, za to bardzo słabo pływam i średnio biegam ;)
@dolittlework: Do tej pory ze względu na pogodę treningi kolarskie odbywały się na trenażerze, ale teraz wyjeżdżam już w teren, poki co planuje robić spokojnie długie dystanse (w tym i ponad 90km) i później zacząć bardziej specjalistyczne treningi stopniowo ograniczając takie długie i spokojne jazdy. Z bieganiem sprawa wygląda z grubsza tak samo, a jeśli chodzi o pływanie to walczę tylko o to żeby być w stanie przepłynąć te 1900m, nie
@teryuu: Jakbym umiał dobrze technicznie pływać, to też bym pewnie wziął za cel triathlon, ale ja na wodzie umiem się tylko przesuwać przy czym w 20 minut męczę się jakbym #!$%@?ł milion pompek (no może przesadzam, ale na pewno za bardzo).