Wpis z mikrobloga

#andrzejkomentuje #4konserwy #antyneuropa #4kuce #neuropa #polityka @iniekcja: à propos Twojego politycznego coming outu.

Obok mnie mieszka sąsiad. Największy burak w okolicy.
To dzień dobry nie powie. To p-------y wyrzuca na chodnik. Jak podlewa kwiaty to zalewa wszystkich dookoła.
W dupie ma wszystko i wszystkich. Taki egoista sąsiedzki.
Zawsze staram się do niego kulturalnie, ale z rezerwą.

Parę dni temu puka o 22:03. Dzień dobry. Witam sąsiada. Sztuczny uśmiech.
I daje mi ulotkę, że z nowoczesnej.pl startuje. I mówi, że liczy na mój głos.
Wychowanie nie pozwoliło mi adekwatnie zachować się do sytuacji. Zresztą tacy ludzie nie chwycą tej subtelnej różnicy, że coś wypada, a coś nie.
Uśmiechnąłem się tylko, podziękowałem mu i życzyłem "Dobrej Nocy".

Z tego miejsca pozdrawiam wszystkich głosujących na Nowoczesną.pl, a osobom kulturalnym, wykształconym, wrażliwym na innych życzę Dobrej Nocy w najbliższą niedzielę.
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dlaczego szkalujesz jedyne ekonomistę

@iniekcja: Polska potrzebuje managerów, a nie teoretyków ekonomii z backgroundem bankowym.
Ekonomią niech się zajmie rynek, a nie Petru. Ryśki łapy precz od ekonomii.
  • Odpowiedz
Nie uciekł. Po uratowaniu Polski odszedł, by naprawiać Europę


@sermaciej: Nie wiem jaki miał cel. Ale skończył jako konferansjer Pani Anieli. Tej co niedługo straci stołek.
Więc posada Donalda w niepewnych barwach się rysuje...
  • Odpowiedz
Nie ekonomista tylko bankster.


@kaarp: I dlatego był przewodniczącym Towarzystwa Ekonomistów Polskich.

Polska potrzebuje managerów, a nie teoretyków ekonomii z backgroundem bankowym.


@aaandrzeeey: Teoretyków? Petru to praktyk przecież.
  • Odpowiedz
@sermaciej: A co powiesz na fakt, że Petru namawiał kredytobiorców do brania kredytów we frankach podczas gdy sam swój kredyt przewalutował na złotówki?
  • Odpowiedz
Teoretyków? Petru to praktyk przecież.


@sermaciej: Ekonomista, który nie ma własnej, zajebistej firmy to teoretyk.
Petru przeważnie pracował dla kogoś. Niech swoje ekonomiczne koncepcje sprawdzi w praktyce.
Niech rzuci wszystko i rozkręci zajebisty biznes. W końcu wie jak?
W może właśnie nie
  • Odpowiedz
Ekonomista, który nie ma własnej, zajebistej firmy to teoretyk.


@aaandrzeeey: o k---a, dobre
jako minister finansów albo dyrektor banku też się jest praktykiem ekonomicznym, nie trzeba do tego otwierać własnej firmy

@kaarp: i dlatego, że jest słaby, był jednym z najzdolniejszych studentów na SGH, w wieku trzydziestu paru lat był na kluczowych stanowiskach w bankach, był partnerem w PwC i przewodniczącym Towarzystwa Ekonomistów Polskich
  • Odpowiedz
@sermaciej: Był, był, był. Jesteśmy tu i teraz, a będziemy szli do przodu. Już się nie cofniemy, kluczowe stanowiska w bankach to w dzisiejszych czasach minus jeśli chodzi o stanowiska polityczne, ujmują one wiarygodności.
  • Odpowiedz
Był, był, był. Jesteśmy tu i teraz, a będziemy szli do przodu.


@kaarp: Był, był, był, bo np. ze stanowiska przewodniczącego TEP zrezygnował po założeniu .Nowoczesnej.

kluczowe stanowiska w bankach to w dzisiejszych czasach minus jeśli chodzi o stanowiska polityczne, ujmują one wiarygodności.


@kaarp: Tylko dla ludzi krzyczących o banksterce.
  • Odpowiedz
@sermaciej: No jasne bo przecież banki tak dobrze się ludziom kojarzą. Takie przyjazne instytucje stworzone dla wszechdobra człowieka i ci ludzie na reklamach banków, zawsze tacy uśmiechnięci.
  • Odpowiedz