Wpis z mikrobloga

Podszedł do mnie jakiś typ pod żabką i zaczął coś zagadywać, aż w końcu wydukał że numer telefonu by chciał. Włosy długie, przetłuszczone, spodnie bombery czy inne bojówki, na oczach denka, koszulka wygnieciona jak psu z gardła i eko-skóra na to wszystko. Ponadto na oko młodszy ode mnie o jakieś 5 lat. No na pewno takiego bolca na boku mi potrzeba. Nawet nie skomentowałam...ludzie weźcie się za siebie, zanim zaczniecie ten swój śmieszny podryw. #niebieskiepaski #czekamnaboldupy
  • 83
  • Odpowiedz
@kate1990: Ale ból dupy o nic. Podszedł i zagadał- brawo za odwagę. Nie spodobał się to odmówiłaś -big deal.... Dzieje się tak na świecie tysiące razy. Ale nie musisz z tym lecieć na mirko. Źle ci, że Cię zaczepiają?
Za którymś razem trafią na taką której się spodoba- niech próbuje. Do Ciebie też kiedyś podejdzie ktoś, kto Ci podpasuje. Na tym to polega. A takimi postami zniechęcasz tylko resztę facetów.
  • Odpowiedz
@kate1990: Nie często faceci muszą do ciebie zagadywać skoro tak się tym podnieciłaś, że aż musiałaś na mirko napisać. Po drugie, to sama pewnie za piękna nie jesteś skoro jakaś fleja obliczył sobie, że warto do ciebie zagadać.

Jestem ciekaw, skoro sama nie masz problemu oceniać i zjechać kolesia, który do ciebie zagadał, czy sama miałabyś odwagę zagadywać kolesi. Księżniczki, które są pierwsze do wyśmiewania kolesi, co chcą zagadać same
  • Odpowiedz
@kate1990: o, jak ja nienawidzę takich osób. Atecyjne księżniczki. Zamiast od razu gadać o co chodzi to ta każe wokół siebie zaskakiwać bo nie napisze czy w końcu dała mu numer czy nie. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Piterski: normalnie, pomaga też bezwstydność - polecam. Jak już się nachodzisz od panny do panny i zobaczysz, że odrzucenie to nic takiego wtedy masz moc jak superman. : D
@kate1990: gratulacje i powodzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz