Wpis z mikrobloga

@jumper13: Byl taki film (jak i serial) o facecie ktory zaczal lykac jakies proszki (koktajl inteligencji) i okazalo sie ze jego mozg pracuje ponad przecietnie, dostrzegal mase roznych szczegolow, a potem odkryl ze moze grac na gieldzie, wiec zaczal grac xD ogladalem ten film kilka lat temu, wiec sorry za taki lipny opis. Poczytaj na filmwebie wiecej, albo wiki
@specter69:
Noopept - Bierz. Jeśli wcześniej na niego reagowałeś, to teraz też powinieneś
Piracetam - wg. mnie zbędny przy Noopepcie
Cholina - możesz wziąć, ale nie jest konieczna przy Noopepcie. Sama w sobie też nie da dużych efektów
Vinpocetyna - prawdopodobnie nie odczujesz dużych efektów, bo masz sprawne krążenie w mózgu
Huperzine A - wydaje mi się, że słaba na początek. Nie można jej stale przyjmować, nieprzyjemne efekty uboczne, wątpliwe działanie
@jumper13: Noopept jest uważany za bezpieczny. Mogą wystąpić zaburzenia pamięci krótkotrwałej, ale szybko ustępują po odstawieniu. Wtedy może też pomóc cholina.

Huperzine A, tak jak mówiłem, może być nieprzyjemna jak przesadzisz.
Jeśli się zdecydujesz na adrafinil to radzę o nim poczytać. Nie można go brać częściej niż 3x/tydzień.
Poza tym reszta jest bezpieczna, o ile oczywiście nie będziesz tego jadł łyżkami.