Wpis z mikrobloga

Mirki, mam okazję kupić od brata VW Polo z 95 roku. Silnik 1.4 - 75KM w automacie no i na podtlenek gazu. Brat władował w niego trochę kasy. Pełna konserwacja podwozia, wymienione tuleje, tarcze hamulcowe i wydech. Do tego komplet opon zimowych na stalowych felgach. Auto sprowadzone z Belgii 2 lata temu. Podobno przejechane 180 tys. Stan igła - co potwierdza mój ojciec, a trochę się na tym zna. Cena: około 4 tysi do negocjacji. Opyla się? (zdjęcie poglądowe; kolor nawet się zgadza)
#motoryzacja #pytanie
janekkasnik - Mirki, mam okazję kupić od brata VW Polo z 95 roku. Silnik 1.4 - 75KM w...

źródło: comment_ic1SZThqZRO3YfMxvfCHyHLiA68Dq7aD.jpg

Pobierz
  • 22
@Saute: powiem tak, mieszkam od domu rodzinnego ponad 400km i brat czasem nim do mnie przyjeżdża. Koszt gazu, to ok. 100zł przy jeździe maks 120 km/h. Do roboty bym nim jeździł no i z dwa razy do roku w rodzinne strony
@janekkasnik: Sprawdź go dobrze u mechanika, zobacz ile Ci wyjdzie dodatkowa naprawa wszystkiego i sam zobacz, czy się opłaca. Ale pomysł z zakupem od brata czy kogoś innego z rodziny przedni, sam kupowałem auto od znajomych w podobnym standardzie co Ty, i chyba tylko dzięki temu nie żałuję :) Od początku wiedziałem co jest w nim do zrobienia, ile to wyniesie itd itp
@tadyo: chyba nie zrozumiałeś mojego wpisu....miałem na myśli to, czy za takie pieniądze jest sens kupować taki samochód w gazem i w automacie. Mam określone fundusze i nie wiem czy nie wybrać czegoś innego. a Ty jakieś teorie spiskowe tutaj snujesz