Wpis z mikrobloga

ej mirki, krotka pilka xbox one czy ps4?
poczatek generacji podobno nalezal do ps4, teraz sie cos zmienilo?
w halo z checia bym pogral, ale kurde w the last of us tez...
pad od xboxa bardziej mnie przekonuje, ale znowu na xbox one podobno gry gorzej chodza, eh
kinecty i inne kontrolery ruchowe w ogole mnie nie interesuja, wiec to zaden argument
#gry #konsole #ps4 #xboxone
  • 19
  • Odpowiedz
@ByczekFerrnando: kurde, no wlasnie ja tutaj w obu obozach mam swoje gry ktore chcialbym mocno przejsc
z jednej strony bloodborne, wszystko od naugthy dogs, z drugiej strony halo, quantum break, nowy crackdown, fable eh
  • Odpowiedz
@goltus: jeżeli nie jesteś onanistą graficznym i klatkowym to zdecydowanie #xboxone
- abonament EA Access (za 7 zł miesięcznie gry takie jak BF4, Hardline, Dragon Age III)
- wsteczna kompatybilność z x360
- jak remastery to porządnie wykonane (przykład - Gears of War Ultimate Edition)
- możliwość streamowania obrazu na dowolny komputer lub tablet z #windows10
  • Odpowiedz
@goltus: Gdybym wybierał 1 konsole, to bym brał ps4.
Tylko są takie problemy - mało gier i drogie

Xone ma problemy z zasilaczem i piszczą jak jest w czasie czuwania. Zasilacz jest osobnym klocem i nie jest wbudowany w konsole.
Tańsze gry w wersji cyfrowej.

Jakbym wiedział o tym wcześniej, to bym kupił małego PC i wrzucił za TV :P
  • Odpowiedz
@goltus:
Ja mam XO, jestem bardzo zadowolony i nie zamieniłbym go na PS4. A jakby mi jeszcze ktoś rok temu powiedział, że kupię sobie XO to zadzwoniłbym do lokalnego psychiatryka i spytał czy im przypadkiem pacjent nie uciekł.

Ale po kolei:

ale znowu na xbox one podobno gry gorzej chodza


Chodzą tak samo. PS4 ma niby lepszą grafikę, ale różnicę zobaczysz dopiero jak zaczniesz liczyć piksele. (pod warunkiem, że gra jest
  • Odpowiedz
  • 0
@goltus: obecnie tylko xbox. Ea Access to cudo 79zl za rok. ;) lepsze gry w Gold niż w ps plus. Wsteczna kompatybilność lepszy pad, duży patch w drodze 1,5 gb, najlepsze samochodówki. Kiedyś możesz ps3 kupić i ograć Lou.;)
  • Odpowiedz
@goltus: Siemka :)
Parę tygodni temu mialem podobną rozkminę co Ty, nie przedłużając, zdecydowałem się na xbox one, i nie żałuję. Czemu? Po pierwsze pad. Nie porównywalnie wygodniejszy od dualshocka, pasuje do dłoni jak penis do waginy, po prostu ideał.
Po drugie, ea acess. Abonament w cenie 80 zł na rok (kupując xone dlstajesz 1 miesiąc gratis), daje Ci dostęp do wielu bardzo ciekawych gier, za które musiał byś zapłacić koło
  • Odpowiedz
@d3v:
Ogólnie całe Sony ma problem z serwisem. Oddałem do nich na gwarancji (przez T-Mobile) swoją Xperię to miesiąc mi mikrofon naprawiali
  • Odpowiedz
@Gh0st: problem xo jest takii ze praktycznie kazda gra na xo gubi klatki i nie jest stabilna

dodatkowo nowa wersja ps4 jest duzo cichsza, ale jak xo jest glosny to nie wiem

microsoft gniecie sony pod wzgledem live, xbox wyglada obecnie w tej dziedzinie lepiej, jednak ta moc go deklasuje, szkoda, bo jestem wielkim fanem xboxa, moze w nastepnej generacji bedzie lepiej
  • Odpowiedz