Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@DRlVE: pierwszy tydzień na wykopie i takie historie, nieźle, ale ja bym się aż tak nie uzewnętrzniał bo wywołasz gówno-burzę na temat moralności
satysfakcja - satysfakcją, ale na 100% jak nie jutro to po jakimś czasie zaczną się myśli o negatywnym zabarwieniu

a na teraz trzym się mocno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bartdziur: gume zalozyla ustami przed seksem po lodzie, doszedłem w ustach, później poszła wypluc, wcześniej pytałem czy można na twarz ale się nie zgodziła
@Olek_Grom_Jr: Nie:) podobają mi się zadbane dojrzałe kobiety a chciałem trafić na profesjonalistkę która ogarnie moje przerażenie:) ktora przejmie inicjatywę. Z młodsza chętnie ale innym razem, chciałem uniknąć niezręczności że tak powiem
Jako pozorna;) zielonka, mogę dodawać ograniczoną liczbę komentarzy, chyba 2 na 15 min. Dodam że spotkanie było dokładnie takie jak sobie to wyobrażałem. Choć nie planowałem się aż tak rozpędzać, w sumie to nie wiem czym tu się stresować, momentami się nawet nudziłem heh
@DRlVE: Kurcze, tak czy tam i... Jakoś mało atrakcyjnie to brzmi... Ja to chyba wolę zdecydowanie dłuższy wstęp, co w przypadku wizyty na godzinę chyba zdecydowanie mi odpada. Tak sobie myślę, że chyba jednak takie spotkanie nie dla mnie...
Ale to może choć poleć profil dla potomnych ;)

@radzik500: Bo to bordo w przebraniu pewnie ;)
@DRlVE: szczerze to dla mnie żaden problem. Ja to rozumiem bardziej niż puszczanie się z każdy z którym się chodziło. Później poznasz taką dziewczynę, a na osiedlu każdy powie Ci co ona w łóżku lubi. Akurat korzystanie z takich usług jest dla mnie zrozumiałe wtedy, gdy się nie jest z nikim i dawno się nie bzykało. Wiadomo napięcie trzeba rozładować. Tylko, że to moja opinia, niebieskiego paska. Ciekaw jestem jak na