Wpis z mikrobloga

Obejrzałem właśnie długo oczekiwany film i muszę powiedzieć, że warto było czekać. Film jest bardzo obiektywny, pokazuje wszystkie zalety i wady Korwina.

Z jednej strony mamy obraz człowieka konsekwentnego, uczciwego, ideowego, który #!$%@? od 25 lat śpiąc po 3h dziennie, za którym nie są w stanie nadążyć ludzie o 50 lat młodsi. Z drugiej strony widzimy człowieka, który jest w stanie w jednej sekundzie przekreślić wszystko nad czym pracował on i setki ludzi.

Wniosek płynący z filmu? Największym wrogiem Korwina jest Korwin. Wszyscy jego byli współpracownicy powtarzali to samo. Gdy już się wydawało, że tym razem się uda Korwin w ostatniej chwili zaczął mówić rzeczy, które go niszczyły.

Tym razem wygląda na to, że Wipler stara się jak może by go upilnować. W kampanii prezydenckiej wyszło całkiem nieźle, była tylko jedna poważna wpadka. Do wyborów został tydzień. Czy tym razem się uda? Za tydzień będziemy znali odpowiedź na większość pytań.

#korwin #korwinthemovie #jkm #4konserwy #wybory #oswiadczenie #polityka
L.....e - Obejrzałem właśnie długo oczekiwany film i muszę powiedzieć, że warto było ...
  • 20
  • Odpowiedz
@LibertyPrime: Ciekawe jest to co powiedział Olaf Wojak. Cytował rozmowę z Korwinem, w której ten zalecił mu budowę struktur ale bez przesady, bo zbyt duży sukces partii mógłby spowodować problemy i nieprzyjemności dla samego Korwina. Taka deklaracja jest dla niego, jako lidera partii, absolutnie dyskwalifikująca.
  • Odpowiedz
@Velati: To prawda ale to już jest nieaktualne. Albo zmienił zdanie albo nie ma wyboru bo teraz budowy struktur nic nie powstrzymuje. Członkostwo może uzyskać każdy. Zauważ także, że statut w jakimś specjalnym stopniu go nie chroni.
  • Odpowiedz
@Velati: Kiedyś rozmawiałem z Korwinem, wypiliśmy tak po paru kieliszeczkach (graliśmy w alkoholową jengę) i on mi nagle wyskakuje - ej do...do...dorogon, ale Ty tak nie wojuj na tym wykopie, bo jeszcze 5% przekroczymy i moi mocodawcy reptiliańscy z planety Nibiru mi polecą po premii. My mamy tylko skupiać wokół siebie oburzonych wolnościowców i rozpieprzać ich poparcie przed wyborami, żeby żadna prawdziwa opozycja nie doszła do władzy w Polsce.

A
  • Odpowiedz
Jesteś kimś tam w strukturach partii. Wiesz więc może coś więcej na temat tego, co ten gość powiedział w 01:15:25?


@WillyJamess: Nigdy nie słyszałem by Korwin tak twierdził ale faktycznie w KNP był problem. W wielu miejscach nie chciano przyjmować nowych członków by nie narazić się na utratę władzy. To był problem chorego statutu. Teraz tego nie ma, członkiem możne zostać każdy.
  • Odpowiedz
@LibertyPrime: Więc to o taki wewnętrzny "problem" mu chodziło? Ja tu węszyłem jakieś mafie, służby, loże i te sprawy - że ktoś mu grozi, że go sprzątnie jak wejdzie do sejmu :D Ale faktycznie, dla KNP największym problemem byli karierowicze.
edit: Dopiero zauważyłem, że @Velati poruszył ten sam temat. Chyba wszystko jest jasne.
  • Odpowiedz
@LibertyPrime: Ej, ale serio wierzycie, że Korwin ofem powiedział jednemu z członków, że on nie chce mieć dobrego wyniku? Tak sobie? A Olaf Wojak w ogóle nie zareagował wtedy? Pewnie chodziło całkiem o co innego, a Wojak na złość przekręca, albo sam źle zrozumiał.
  • Odpowiedz
@LibertyPrime: Wiesz co mi najbardziej utkwiło w głowie? Wypowiedź Fijora. 22:10. Jak mówił, że reszta partii nie ma tożsamości ideowej, tylko pusty slogan pomagania biednym. Tylko, że wpierw muszą tych biednych wyprodukować, żeby było komu pomagać. Fantastyczny wniosek. Naprawdę. To takie logiczne. Wpierw robimy wszystko, żeby wyprodukować biednych, im więcej biednych ludzi i skazanych na dobrą wolę Pana tym lepiej. Potem występujemy w TV i mówimy że chcemy pomóc tym
  • Odpowiedz