Wpis z mikrobloga

Mirki z #krakow wiedzące, gdzie można kupić #pioro #waterman poszukiwane!

Po ponad 18 latach użytkowania moje pióro wyzionęło ducha śmiercią nagłą i tragiczną. Szukam sklepu stacjonarnego, gdzie jest autentycznie duży wybór Watermanów (mam sentyment do tych piórek), bo w znacznej części sklepów są raptem 3-4 sztuki i to by było na tyle. Marzeniem byłoby, gdyby były w nich stare modele sprzed kilku lat, bo chciałabym obmacać Ici et La (wydaje mi się grubawe, a nie mam dużej ręki), wykpiwane z niewiadomych względów Hemisphere i może, jakby się jakimś cudem trafiło, Audace.

Ktoś coś wie?
  • 10
  • Odpowiedz
@kasiknocheinmal: jest taki fajny papierniczy Daria, byłem w nim ostatnio i mają dosyć spory asortyment. Widziałem tam gablotkę z różnymi długopisami i piórami parkera więc myślę, że i watermany mają :)

  • Odpowiedz
@Miniaa: co jakiś czas podczytuję, ale bez konta. Patrzyłam właśnie czy w tych widełkach cenowych obejmujących te wymienione Watermany znajdę coś fajniejszego/ładniejszego, ale niet z tego, co widzę po recenzjach. Jak ładne, to skrobią/wycierają się/nie taka grubość stalówki/za drogie/nie cieniują ładnie, jak resztę warunków spełniają, to z kolei są w moim odczuciu brzydkie ;)

Potrzebuję pióra do codziennego pisania, takiego na dobre i na złe, które będzie miało szanse pociągnąć co
  • Odpowiedz