Wpis z mikrobloga

Wystartowały zamknięte beta testy platformy CHALLENGEME.GG, która oferuje rozgrywanie spotkań pomiędzy zawodnikami w systemie 1vs1 a w przyszłości w systemie 5vs5 oraz różnych turniejach.

Rozgrywanie wyzwań pomiędzy zawodnikami może odbywać się w systemie Fun lub w systemie Coinsów, które dany gracz wygrywa w przypadku pokonania innego gracza lub je traci w przypadku przegranej. Coinsy w późniejszym terminie mogą być wymieniane na skiny czy jakieś nagrody.

Strona wygląda fajnie, szybko znalazło mi pierwszego gracza, serwery 128tick i ogólnie daje dobre pierwsze wrażenie.

W poście screen jak wygląda dashboard + kod do bety(nie wiem czy on nie jest jakiś uniwersalny), z którego może skorzystać 10 osób.

#csgozvojakiem #csgo
Vojak - Wystartowały zamknięte beta testy platformy CHALLENGEME.GG, która oferuje roz...

źródło: comment_Kr6KV1cnacyFPxgsNJyD3aNkSmIe9yuv.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@Vojak: Do tego na fejsie udostępnili kod: CME-GG-EARLY-ACCESS który też daje możliwość zarejestrowania. Nie wiem czym to się różni. Z mojego kodu raczej nie mam żadnych profitów.
  • Odpowiedz
@skk1993: chyba nie. Ta strona o której mówisz to chyba ta co fundowała najlepsze skiny pro playerom kilka miesięcy albo tygodni zanim w ogóle było wiadomo co to za strona. Nie pamiętam jak się nazywała teraz ale wiem, że już chyba wystartowała.

Tutaj za te wygrane coinsy też później można będzie niby coś wymienić czy coś takiego.
  • Odpowiedz
@Vojak: dobra a jednak strona do dupy. Dopuszczanie ludzi z usa czy innego zadupia do grana na eu serwerach pokazuje ich profesjonalizm. Ja 30 pingu on 230 i gg pograne bo on mi się teleportuje ;d
  • Odpowiedz