Wpis z mikrobloga

Dobra Mirasy i Mirabelki! Aby jako zielonek podlizać się trochę pomarańczowym i bordo, małe #rozdajo

W związku z nadciągającą ze wszystkich stron "specyficzną" imigracją, możecie stać się właścicielami niesamowitego tytułu Game Of The Year 2014


Warunki:

1. Posiadasz Steam minimum miesiąc
2. Zielonki - konto założone przed napisaniem tego postu
3. Komentarz - wygrywa najzabawniejszy, najbardziej pokrętny, nieprzewidywalny, oryginalny.

Zwycięzcę wybiorę i grę wyślę przez e-mail / Steam

(było wylosuję Mirko, mój błąd, głupi ja)


Zabawa trwa do niedzieli ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#steam
  • 20
  • Odpowiedz
@nicktymczasowy: to nie tylko z powodu braku kontaktu do mnie nie będzie mnie to nie tylko z powodu braku kontaktu do mnie nie będzie mnie to nie tylko z powodu żałoby narodowej i nie ma problemu z ich pracy kilkoma laty w tym tygodniu w godzinach pracy na wakacje i wczasy w górach i nad ranem to jest to dla mnie jest to dla ze to względu nie ma problemu
  • Odpowiedz
@nicktymczasowy:

O̶̶̢̠̞̣ͫ̈́̿̽͐͗͆̇ͤ̃ͣ̀̓̄͞͠ͅ ̷̝̪̗̪͉̳̳͚͓͎̭̞̝͙͇͎̫̊̎ͩ̊͐̎ͪ̉̑͒͂̽̕ń̴̸̼͓̙̥̞̗̙̞̗͍̳̮̪̌̌̆̄̊͑̏ͩͭ̊́̂ͦ̐ͯ̒͋̕͜i̋ͫ̅ͧ͂̏ͧ͒ͭ͂͏̴̡̢͉͓̠̙͔̤͇͇̮̼̹͎̟͓̹e̴̡̛͍̙̥̼̠̥̲̻͉̣̤̻̠̻̭̝̺͚̅ͩ̓ͦ͑͛ͣ̄͒͑ͮ̏ͨ̀͆ͤ̌̾͢͝ͅẇ̧̝̭̪͖̤͎͉͍̗̟̙ͩ̐ͦ̎ͭ̓̄̓ͥͫͨ̈͒̚͜ͅì́̇̚͜͝҉̨̯̫͔̝e̸ͮ̇̐ͫͭ̇̿̈ͯͫͬ̿͟͏҉̟̯̥͉͕̦̩̼͉̱̭͎ŗ̢̹͚̟̙̟ͫ̾ͫ̕n̨̄͊̏̑̎ͪ́ͥͫ̀҉̢͔͖͍̙̺͡y̵̛̰͕͖̪̝̟̺͍̏̒ͧ̿͜ͅ ̨̟̯̙̤̻͉̓͗̎̊͑̅̔͂̊ͧ̓̇̽̽̉̋̅̒̃͢͟ͅm̦̳̪͍͖̩̣̗̬͕͔̲̣̻͙̪̬̘̐̃̂ͧ̏͗̍̾̀͘͟͝i̛̜̖̣̫̳̤͉̱̫͔̹̹̺ͫͪ̃͐ͫ͒̍́͝ͅrͥ̑͆̑ͥ͒ͨ̋͑ͧ̀͞͏̰̮̠̣̣̲͖̹̤̕ķ͖̺̝̮̬̗͉̦̮̰̦̈ͣ̈͗͠u̵̢̘̮͎̼͍̖̖̥̘̩͙͆̓ͤ͊͌ͥͩ͡!̶̠͍͔͖͕̬̪̞̹̙̹̩͖̔͐̄̈́̓̈́ͦ̿͐̋ͬ͛ͧ̈́ͧ̄ͩ̿̕
̵̨̜̣͈͇̖̞̳̈́̉̅ͮ̽͝͠A̶̧͎̟̤͉̩̋̍̿͊́͆ͤ̐ͮͩ̚͜bͣ̔͛̾̐ͬ̑̈́͆͆ͪ̅͋ͭͥ҉̴̹͉̰͕y̡̛̻̯͓̞̖̟̹̞ͯ͛́ͪ̄͑̀ͣ͒̈́̏̂͑̋̅ͫ͑͑́ ̧͎̪̥̯̩̯̥̯̭ͪ̇̊̾̃́ͤ͗̈́̏̌̾͆ͪ͟ͅǫ̸͙͉̗͓̰̭̮͍̜̻̱̮̓̂̓ͬ͑ͦ͛̒͂͊ͪ̋ͧ͘͜ͅc̸̷̢͈̣͇̫̭͔̫̯̬͙͇̮ͣͧͣͨ̊͂ͭ̎ͪ̊̓ͪ͡ͅͅả̸̃͂̀̑͟
  • Odpowiedz