Wpis z mikrobloga

@LivingBrain:
Cóż cumplu Bentleye dzisiaj doszły, właśnie psiknąłem się nimi i Guccimi i stwierdzić muszę, że jest to ta sama klasa elegancji.
Jeden psik wystarczy i czujesz jakbyś włożył na siebie drogi garnitur :)
Po aplikacji wrażenia podobne jak przy PH I, czuć mocno korzeniem, ale ten korzeń jest zdecydowanie mocniejszy. Można powiedzieć, że Bentley się nie pier!@#$%li i wjeżdża na pełnej - w tym momencie w guccim czuć troszkę więcej świeżości, Bentley jest bardzo wyrazisty, za to gucci ma gdzieś tam tą lekką bryzę. Mnie jest to bardzo po drodze ponieważ PH I czasem kwaśniał (po długim czasie od aplikacji no i przy niesprzyjających czynnikach okołoskórnych), Bentley moim zdaniem jest suchszy i po dłuższym czasie robi się cieplejszy.
Przy okazji jakiegoś wyjścia opiszę jeszcze trwałość i kooperację z odzieżą :P
Polecam anyway ʕʔ
  • 8
@warszko: Właśnie doszła do mnie przesyłka. Psiknąłem niuchłem odczekałem niuchłem i jest dobrze:) Ale jak dla mnie to nie Gucci chociaż tak jak napisałeś ta sama klasa elegancji. Początek kapke owocowy jednak po chwili ten owoc znika(na szczęście) i czuć mocnego korzenia. Także po związaniu nuta drewna jest mocno wyczuwalna z czego jestem zadowlony. Jednakże Gucci dalej pozostaje mocarzem i moje poszukiwania 100ml butelki w dobrej cenie będą kontynuowane. Podsumowująć wydałem
@LivingBrain:
Szczerze nie nastawialem się nawet na coś w rodzaju drugich gucci, ale te perfumy mają w sobie coś unikatowegoo i są dalej niebanalne. Myślę, że mam trochę czasu na odkrycie tego zapachu.
Doslowna kopia byłaby nawet nieprawna.
Mówisz zapolujesz na ph, kurdełe nowka to pewnie 0.8-1k :v