Wpis z mikrobloga

Chcialem troche poznac #ios nie wydajac fortuny. Kupilem iphone 3gs i lecialem do domu sie nim pobawic.. I co? Jajo. Telefon nie jest zajebiscie stary a nie moge pobrac podstawowych aplikacji bo mam ios6. Facebook? Pewnie! Ale na 4s. Co by bylo gdyby sklep androida wylaczali dla np galaxy s1/2/3? Masakra, i nie moge nawet update zrobic bo ios6 to najwyzszy soft dla 3gs. Kij w oko #apple i #iphone
  • 19
@Boski_Szymon: kupujac telefon sprzed 2-3 lat do glowy by mi nie wpadlo zeby sprawdzac czy jest mozliwosc pobierania aplikacji z oficjalnego sklepi. Nie wiem czy to ma dzialac jako zacheta do nowego ajfona ale jesli tak to slabe zagranie. Kupujac np telefon z androidem sprzed kilku lat wszystko nadal dziala a ios ma problem z podstawami xd LIPPAA
@co_z_tego_ze_borsuk: ale one by dzialaly na bank, po prostu nie da sie ich pobrac ze sklepu xd mam zabytek znany jako galaxy s1 i co ma dzialac to dziala, moze wolniej no ale mam wybor czy chce uzywac czy nie a w przypadku apple nawet nie ma opcji po ludzku tego pobrac
@eformik: Nie sprzed 2-3 tylko ponad 6 lat (premiera 3gs była w czerwcu 2009). Kup dowolnego androida z tamtego okresu i próbuj działać na obecnych wersjach systemu i aplikacjach. Moim zdaniem Twój wpis jest obliczony na tanią gównoburzę. P.s. Nie mam i nigdy nie mialem iPhone'a - to tak na wypadek jakbyś chciał mnie wyzwać od fanboja.


@Boski_Szymon: no spoko, samsung galaxy s1, czerwiec 2010. Facebook, skype, messenger smiga az
@eformik: na stockowym romie? bo z tego co pamietam to sgs dostał jedną aktualizację do androida 2.3 i na tym skończyło się wsparcie samsunga. W dodatku aktualizacja rozpieprzyła cały system - telefonu praktycznie nie dało się używać

@Nytalith: tutaj nie do końca masz rację, bo z użyciem nowego XCode nie da się stworzyć appki dla starszych wersji iOS, więc Apple ma też trochę w tym udziału. Ale z drugiej strony