Wpis z mikrobloga

@ancynamonek: po prostu jak będziesz miała coś zrobić- jakieś zadanie, spotkanie, cokolwiek to wpisuj to w telefon i dodawaj sobie przypomnienie, żebyś o tym nie zapomniała. Prostszego sposobu na lepszą organizację nie ma
@Rewo96: zapominam te pierdoły dodawać. poza tym czuję się uwiązana, dlatego poprzednim razem zrezygnowałam z czegoś takiego.
Jakieś rady jak poprawić pamięć długotrwałą, koncentrację, hmmm ktokolwiek?
@ancynamonek: Naklejaj kartki tam gdzie najczęściej zerkasz. Lustro, lodówka, drzwi wyjściowe. Żeby się ogarnąć trzeba tego chcieć xd widzę, że zastawiasz się suplementami. To nic nie pomoże. Jeśli nie chce Ci się wklepać notki w kalendarz z przypomnieniem to nie licz na to, że się samo ogarnie z czasem.
Tak czy siak trzymam kciuki za progres :) więcej starania się, mniej gadania.
@ancynamonek: Zapisuj. Wszystko w jednym miejscu. Niezależnie czy będzie to kalendarz google, czy żółte karteczki na monitorze, czy wielka lista naklejona na szafie, czy noszony w torebce kalendarzyk - byle zawsze w jednym miejscu.
Po to właśnie jest żebyś się czuła uwiązana.
@ancynamonek: mozesz zsynchronizować z gmailem i kontem google, albo na komputerze układac plan dnia, ja mam tak zrobiony plan przez uczelnie na cały semestr i super sprawa, widżet i cały czas widzę co mam jeszcze do zrobienia, jedyny minus to taki, że wymaga połączenia z interentem