Wpis z mikrobloga

Orient Ray. W mojej opinii najlepszy automat w swoim przedziale cenowym, zwany przez wielu jako "entry level king". Tańszy o 50 funtów od Seiko 007. Posiada "in-house movement", czyli mechanizm w całości skonstruowany przez Orienta, co zdarza się rzadko, jeżeli nie wcale wśród zegarków na tej półce cenowej. Jest to udoskonalona wersja znanego i popularnego Orienta Mako. Co wyróżnia go od swojego poprzednika to obłędna luminowa, czerwony grot sekundnika i w mojej opinii znacznie ładniejszy bezel. Świetnie trzyma czas. Do minusów zaliczyłbym piszczącą bransoletę, ale to już taki przytyk na siłę. Naprawdę, za te pieniądze nie dostaniecie nic lepszego. Poniżej zdjęcie mojego na moim chudym nadgarstku.
#orient #zegarki #watchboners
s.....m - Orient Ray. W mojej opinii najlepszy automat w swoim przedziale cenowym, zw...

źródło: comment_tThD7CI7WAfkm5XBhS1aLYIGoCTPfs7v.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@LeMoore: wrzucasz link, oderwany od tematu, z czapy.

@nomadicgoogler: W #!$%@? oderwany, linkuje do zegarka o który pytasz wpis wcześniej xD

Kupowałeś u tego sellera? Bo samo podanie ceny, że jest taniej, to robienie #!$%@? z logiki.

Weź się #!$%@? ogarnij bordo.....


@nomadicgoogler: Schoeneuhren to jeden z najbardziej znanych sklepów z Orientami. Pewnie nawet się więcej nie odezwiesz, srający żarem internetowy napinaczu ( ͡° ͜ʖ ͡°
LeMoore - > @LeMoore: wrzucasz link, oderwany od tematu, z czapy.
@nomadicgoogler: W...

źródło: comment_gPGiD9EuDInJe8Sziz3cWylVB2xv4DUj.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz