Wpis z mikrobloga

#rozdajo #cebuladeals #zadarmo 50PLN

Co do wczorajszego wpisu [ http://www.wykop.pl/wpis/14702295/rozdajo-zadarmo-50pln-moj-rozowy-pasek-pracuje-w-s/ ] i promocji http://prezentmarzen.com i https://zrzutka.pl to tak w skrócie o co chodzi:

- zakładacie zrzutke za pomocą przycisku dostępnego na produktach w prezentmarzen.com
- rejestrujecie się
- robicie przelew 1zł (dostajecie ją z powrotem) na swoją zrzutkę
- przelew weryfikacyjny wpada zwykle po godz. 21 w dni robocze
- my wpłacamy na nią 50zł
- wypłacacie 51zł na konto bankowego z przelewu weryfikacyjnego
- tyle ;)

Zatem dowodu osobistego nie trzeba wysyłac, to wymóg tylko jeśli się zbierze > 4000zł i z waszymi przelewami nic złego nie robimy :) A i o pesel nie prosimy, nie przesadzajmy :P Takie promo to swojego rodzaju test i ukłon w stronę użytkowników. Nie chcemy płacić pośrednikom za reklamy mające dla nas pozyskać rejestracje - zamiast tego chcemy płacić za nie bezpośrednio użytkownikom.

Póki co jest pula 100 premii, ale obmyślamy kolejne promo ;)
  • 189
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@poh: tez mam ten komunikat co remi13 ze musze wyslac przelew weryfikacyjny a mail dostalem taki

Witamy, przelew weryfikacyjny został zaksiegowany. Informujemy, że jego pełna akceptacja nastąpi najpóźniej w kolejnym dniu roboczym, po sprawdzeniu danych przez serwis zrzutka.pl
  • Odpowiedz
@poh: również wczoraj o 23 wysłałem przelew weryfilacyjny, a do zrzutki od razu dodało mi 50zl. Dzisiaj te 50 zniknęło, dostałem maila, że weryfikacja przeszła pomyślnie, a na koncie mam powiadomienie, że muszę ją przeprowadzić, by wypłacić pieniądze
  • Odpowiedz
@Jaro070: @Wolty: jakbyście śledzili temat, to byście wiedzieli o co chodzi. Dziś wpadła wasza weryfikacja, zostały w puli 43 premie, jak się załapiecie to zmieni się treść tooltipa w "[?]", jeśli się nie załapiecie to info o premii zniknie, bo przypominam w puli było 100 premii.
@kopex85: jeśli wpadnie, to tylko jeden, nie można mieć multikont
@remi13: wpada na pierwszą zrzutkę z prezentumarzen albo
  • Odpowiedz
@janek_m: już jest, osoby które dostały 50zł dostały maila i mają te 50zł na zrzutce, te które dziś nie dostały a dostaną jutro to maja na danej zrzutce nadal pole "Premia do odebrania 50zł"
  • Odpowiedz
@poh: Kurde, albo coś niejasno tłumaczysz albo jestem głupi, z góry przepraszam :) Jeszcze raz - czy jeśli otrzymałem dzisiaj maila że przelew weryfikacyjny został zaksięgowany, na zrzutce mam info 'Premia do odebrania - 50zł' i "Jeśli jesteś jedną ze 100 pierwszych zweryfikowanych osób, to Twoja premia 50zł będzie dostępna do wypłaty w ciągu 1 dnia roboczego. Szczegóły w regulaminie." - to załapałem się na promo czy nie wiadomo? Dostanę
  • Odpowiedz
@poh: no ale wpadło mi na zablokowane konto bo zrzutka napisała mi, że blokuje to konto jako zdublowane.
Podobno zweryfikowali to drugie z laser tag ale na to właśnie 50 zeta nie wpadło :/

Reasumując: dostałem 50 zł na zablokowane konto, a konto właściwe nie otrzymało premii
  • Odpowiedz