Wpis z mikrobloga

#!$%@? fandomów ciąg dalszy.Dzisiaj będą te,które pominąłem wczoraj:

6.Fandom „Króla Lwa"-interesuje ich zazwyczaj 2 cześć,chociaż 1 nie pogardzą.Rysunki,które oni wrzucają na Deviantart.com ,nie pozwolą wam zasnąć w nocy.I nie dlatego,że są straszne,tylko dlatego,że są strasznie ZŁE.A jak chcecie wejść na wyższy poziom szaleństwa,to wejdźcie na stronki typu xbooru czy e621.Wtedy,zależnie od miejsca zamieszkania,zabiorą was albo do Tworek,albo do Kobierzyna.

7.Fandom „Five Night's at Freddy's"-Napewno #!$%@?ły was na Youtubie jakieś 10-12-letnie bachory z nickiem w stylu „akserfisz aka Gold fredi",z którymi nie dało się normalnie rozmawiać,bo potrafiły tylko drzeć się,że „wezwom mame".To macie cały obraz tej grupy.Filmik o rekonstrukcji filmu z powstania warszawskiego? Oni porównają fabułę filmu z FNAFem,nawet,jeżeli nie będzie tam nic z tym związanego.

8.Fandom MLP:FIM-Próbowałem kiedyś obejrzeć chociaż 5-10 sekundowy fragment,i zawsze się nie udawało,bo ZAWSZE,ale to ZAWSZE dostawałem ciężkiej #!$%@? od tych piskliwych głosików.Jak 20-30 letni faceci mogą oglądać bajkę dla 3-5 letnich dziewczynek?To tak,jakbym ja oglądał bajkę dla jednodniowego dziecka.

9.Fandom Stoła i innych gejplayerów-Tu nawet nie trzeba nic tłumaczyć.Wytłumaczenie macie na filmikach Z Mitapa oraz w samej nazwie.

10.Fandom Harrego Pottera-Do samego filmu nic nie mam,nawet mam z nim związane miłe wspomnienia.NO ALE #!$%@?!Ciągle te durne faneczki robią te swoje paringi postaci,które rysują w stylu mangozjebowym.Postać może mieć nawet ryj narysowany na pół kilometrra,albo wyglądać jak neandertalczyk,ale i tak wszystkim faneczkom się to spodoba.

11.Fandom (podfandom) „Wilczych Dzieci"-Mógłbym to równie dobrze dać do animców,ale...uznałem,że to,co tworzą faneczki i fanboye tego filmu nie dość,że niszczy całe jego przesłanie,to jeszcze jest mieszaniną wszystkiego naraz...I jest jeszcze bardziej #!$%@? od zwykłych otaku

Co ciekawe,ten fandom jest bardziej widoczny w Stanach Zjednoczonych,gdzie film był dużo bardziej rozpowszechniony niż u nas i zdobył wiele nagród.No ale nie o to chodzi.

To,co reprezentują sobą ludzie z tego (pod)fandomu,można streścić w pewnym obliczeniu

#!$%@?ństwo umysłowe+Fandom Amino+Fandom Wolfblood+Fandom Tego animca,którego nazwy nie wypowiem,bo wg.mirków jest dla pedzi+Pedofilia+zoofilia=FANDOM „WILCZYCH DZIECI"

to na tyle ode mnie.Jeżeli przychodzą wam do głowy jakieś fandomy (mniejsze lub większe,mniej lub bardziej #!$%@?),to piszcie w komentach.Wtedy postaram się to jakoś uwzględnić

Znowu,wiem „DOJEB WIĘCEJ TAGÓW!" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#fandom ##!$%@? ##!$%@? #anime #bekazpodludzi #stuul #harrypotter #mylittlepony #fnaf #wilczedzieci #amino #wolfblood #wolfsrain #pedofilia #zoofilia
  • 13
  • Odpowiedz
@Cebulaczon10: Film sam w sobie nie jest gównem,nie jest zły.Jest nawet Bardzo dobry,tyle że te fanboye i faneczki są jak zwykle #!$%@? i muszą tworzyć rysunki z głównymi bohaterami w jakichś kazirodczo-pedofilsko-zoofilskich paringach,ewentualnie na golasa z „Wszystkimi" częściami ciała.A inni fanboye i faneczki trzepią sobie do tego i podniecają,jakie to zajebiste.Tak samo,jak przy Fandomie „króla lwa"-Postać może być wycięta z kadru z filmu i wklejona na gówniane tło,mieć narysowanego ryja/#!$%@?
  • Odpowiedz