Wpis z mikrobloga

@Papercat @nacomilogin @sopelinho @juicye @grzegorz-zielinski @boyano: Każdemu może nie wyjść dobór odpowiedniej osoby. Siara straszna...Swoją drogą wybory to właśnie czas na brudne akcje i na wkręcanie się, w szeregi rozrastającej się partii, szczurów, chcących się wybić lub świadomie coś zepsuć. Nie wierzę w przypadki w polityce. ONI RZĄDZĄ OD 26 LAT, mają rozkminione takie zagrywki, w celu siania dalszej propagandy, aferzyści jbni. TFu.
Ja jestem
  • Odpowiedz
@dobrabeka: wiele można o JKM powiedzieć, ale nie to, że ma jakąkolwiek intuicję, znajomość ludzi i świata. On w ogóle nie ma intuicji, nie ma pojęcia, co robić, żeby cokolwiek zdziałać w polityce. W stopę strzela sobie tak często, że można przypuszczać, że robi to specjalnie.

Poza tym pierwszy akapit śmierdzi mi paranoją. Mistyczni "oni" rządzą od 26 lat. Nie, ludzie u władzy się zmieniają, kwestia tylko tego, czy na
  • Odpowiedz
@szcz33pan: oczywiście, że to widziałem i dalej to nie jest żadna manipulacja. Pan z wonsem powiedział, że nie będzie z Petru gadać, tylko mu przeszkadzać. KORWiN nie chce pokazać ani swojego programu, ani prowadzić normalnej debaty publicznej, tylko w najlżejszym przypadku chce robić kabaret, a w najgorszym - być szkodnikami. Taki obraz wyłania się z dzisiejszych poczynań sekretarza partii. Słabe i mierne.
  • Odpowiedz