Wpis z mikrobloga

@eXe1987: @rocendroll: tutaj pyta o klub, w którym będzie mógł liznąć techniki i ogólnie potrenować, dla siebie, a nie żeby robić mistrzostwo świata (gdyby tak było, to by zaczął w wieku 8-9 lat i nie pytał by o to na mirko) więc sobie daruj uwagi o wiek, bo gdyby tak do każdej dyscypliny sportowej podchodzić, to by same pro w nich siedziały.
Plus - niepotrzebnie chłopaka zniechęcasz, a potem wielkie
@tomciobe8: zacząłem chodzić jakoś pod koniec poprzedniego roku. Jestem wykopowym programistą 28lvl. Wcześniej nie miałem praktycznie żadnej styczności ze sportami walki i siłownią więc początki były trudne ale widzę postęp. Na początku bałem się też, że głównymi uczestnikami treningów będą... kibice zadym stadionowych ale na szczęście się myliłem.

Same zajęcia są trzy razy w tygodniu i trwają godzinę i mają różny przebieg. Czasem zaczynają się od 15-20min "rozgrzewki" (skakanka, pompki, przysiady,
@brick: hej sorki że teraz dopiero przypominam, do Jaworzna nie znajdę czasu żeby jeździć, chce coś na miejscu
@Mollo: jestem zainteresowany i na ten moment nie mam lepszej alternatywy, ale powiedz mi, jak wygląda pierwszy trening, jest tam jakiś trener żebym mógł się szybko uczyć, i mieć jego mentoring, bo mówiąc szczerze chce nie marnować czasu, żeby być pozostawionym samym sobie. Na FB, pisze "Loki" jest trenerem? Ile jest osób
@rocendroll: Tak, trenerem jest 'Loki'. Na treningi nie ma wcześniejszych zapisów i nigdy nie wiadomo ile osób będzie - ale średnio pojawia się jakieś 5-6 par. Gdy ćwiczymy w parach jakieś układy czy sekwencje ciosów to 'Loki' zawsze spędza trochę czasu z każdą parą i koryguje to co trzeba. Nigdy nie jest tak, że jakiejś parze czy osobie poświęca 100% uwagi bo to też nie są zajęcia indywidualne. Ja na treningi