Wpis z mikrobloga

@ZwyklyMarcin: aż mi szkoda Lifecoacha, który międlił tę talię na każdym niemal streamie. Ale się cieszę, bo w końcu wrócę do grania, przez patrona oddałam konto pod opiekę swemu niebieskiemu, żeby mi się talia nie zakurzyła. TERA SOBIE POBUSZUJĘ NA LADDERZE hihi
@CiociaStanislawa: Ja się bardzo cieszę, szkoda że mało subtelnie podeszli do tematu i #!$%@? deck kompletnie, ale najważniejsze, że to zrobili. I jestem za drastycznym niszczeniem każdego decku mogącego z pustego stołu wywalić 20+dmg w jednej turze w 9 grach na 10. Dlatego taki shaman z malygosem, któremu wejdzie to co jakiś czas czy burst priest mogą sobie istnieć.
@CiociaStanislawa: Generalnie nie przeszkadzał mi Patron choćby dlatego, że spotykałem go stosunkowo rzadko w porównaniu z np. choinką. To jedna z tych talii, która jest bardzo silna na tzw. high level play czyli raczej na tych wysokich oraz legendarnych rankach. Moim zdaniem to strzał w stopę ze strony Blizzarda, bo wystarczyło nieco osłabić win condition zamiast kompletnie zabijać talię. Skutek tego nerfu może być katastrofalny ze względu na ekspansję aggro decków.
@CiociaStanislawa: Przecież Patrona nigdy nie było dużo na ladderze (nie liczac początków). Za trudny deck. A nerf to jest buff agro decków, bo Patron kontrował agro decki. Fejs hunter znowu będzie popularny, a midrange hunter to według mnie będzie top deck.