Wpis z mikrobloga

Mirasy kochane!

Nie myślcie sobie, że zebrałam od Was grube miliony i uciekłam do ciepłych krajów ułożyć sobie życie... Ostatnio przeziębienia mnie mocno atakują, więc unikam kontaktu z futrzastymi, do tego pracy jest tak dużo, że ledwo żyję ;<

Już za kilka dni (mam nadzieję, że środa/czwartek max piątek) będzie uruchomiony stream. Na opóźnienia składa się wiele czynników, chociażby fakt, że wspaniały Mirek, który zgodził się to wszystko ogarnąć, ma sporo swojej pracy, a naszym streamem zajmuje się w wolnych chwilach ;) Dzięki @abramek!

Jak uruchomię stream, to zrobię całkowite podsumowanie. Takie całkiem całkiem, wraz z ilością wpłat, całkowitą kwotą, kasą, którą wydałam i ile zostało. Do tego napiszę wszystkich właścicieli i cała masa podsumowań ;)

W każdym razie, co do bastionu:

Jeżu - przez 3 tygodnie pedauy robiły rury pod blokiem, więc nie było ogrzewania. W nocy temperatura w sklepie przy ziemi, niedaleko drzwi, spadała do 10 stopni. Jeżyna za mocno marzła, więc siedziała przez 2 tygodnie w terrarium. Przeżywała małe załamanie, ale od 2 dni znowu jest ogrzewanie i jeżowy świat znowu nabrał koloru;) Lata szczęśliwy po sklepie i kupka gdzie popadnie ;D

Małe agamki dostały dzisiaj basenik. Wszystkie wsadziłam do ciepłej wody. Z dobre pół h leżały, do tego tak się opiły wody, że przez pół dnia były grubaste, jak bąbelki ;)
Pijo

Wykluło mi się 11 małych zbożówek. Szczerze mówiąc - chętnie zrobiłabym jakieś #rozdajo, ale z drugiej strony jest to żywa istotka i nie chciałabym, żeby wpadł w kiepskie ręce. Jeśli jednak ktoś byłby chętny na malutką zbożóweczkę, to zapraszam do pisania w koentarzach, porozmawiamy o tym. Tutaj jest opis gatunku, jeśli jesteś gotowy spełnić warunki wensza - napisz ;)

No i to, na co czekają wszyscy -LOTKI LOTECZKI LOTUNIE! :)

Zbóje dzisiaj dostały swoją HPW papkę
Takie piękne jęzorki
I to dwa na raz
Były też i trzy
Największe oczy we wszechświecie
Po ugryzieniu bałam się dawać palca, maczałam paprykę:D
Co już się skończyło?!

I najlepsze - filmik. Gnojek mnie upieprzył ;D Samca się nie boję, oswojony jest bardzo dobrze. Samice to dzikusy, nienawidzą mnie i atakują ;D Dzisiaj oblizywały mi palucha i jedna tak się mocno podnieciła faktem, że to jest pyszne, że mnie dziabnęła...;D Wybaczcie za VV, jedną ręką trudno było to ogarnąć ;<<

Fanpage - Strona - Allegro

#gadzibastion #wykopowypupil #lotopalanka #lotka #agama #agamy #waz #wonsz #weze #jez #jeze #terrarystyka #smiesznypiesek #chwalesie #szczecin

Jak ktoś jeszcze jest leniem i nie sprawdza tagów, a chciałby być wołany - to śmiało pisać do mnie ;)
Khaleesi - Mirasy kochane!

Nie myślcie sobie, że zebrałam od Was grube miliony i u...

źródło: comment_glflMJipTUw5Ddt1vrW3eTegNblieanc.jpg

Pobierz
  • 96
  • Odpowiedz