Wpis z mikrobloga

@bungoo: Nareszcie koniec patrona.
Jedynie szkoda karty, bo będzie niegrywalna(podobnie zresztą jak starving buzzard czy gadgetzan auctioneer).
@bungoo:
wystarczyło delikatnie zmienić frothinga żeby nie można było walić otk po 50dmg, ale po co, lepiej caly deck #!$%@?ć i kolejną basic kartę wywalić w cholerę po buzzardzie
dodatkowo patron do #!$%@? sie nadaje teraz, unstable ghoul też.

A nowy warsong commander jest gorszy od raid leadera, gg blizzard
@rdy: Trochę overkill ale nie zdziwiłbym się jakby patron jako karta nadal był grany w warriorze. Może nie jako OTK deck ale coś w stylu midrange.
@bubr32:
może coś nowego sie wymyśli, ale rozwalili praktycznie 2 win conditiony tego decku. Co z tego jak zasrasz stół patronami które nic nie zrobią od razu, jak przeciwnik ci wywali jakieś AOE i koniec.
@rdy: No to zrobi się hybrydę stawiającą nie tylko na 2x warsongi ale też na jako taką kontrolę nad stołem. Może commanding shout albo bouncing blade będą grane częściej. Albo axe flinger + taunt + bolster + bouncing blade combo? Nie wiadomo.
@bubr32:
no zobaczymy co z tego wyjdzie, ja się bardziej obawiam że warrior znowu zostanie z jednym pewnym deckiem i mniej pewnym facewarriorem

ja się tylko ciesze że się nie uczyłem patrona, bo wiedziałem że to prędzej czy później nerfa dostanie