Wpis z mikrobloga

@Dawidk01: Nie sądzę. Bardzo bym chciał ale DP to już taki poziom bardziej POP i kontrakty ich zobowiązują do tworzenia raczej muzyki dla mas niż tanecznej elektroniki.

Jeśli ktoś dzisiaj szuka muzyki house, dobrej muzyki house a nie EDM czy innych pierdów to tylko niewielkie wytwórnie w Internecie. Robsoul Recordings, Local Talk, Freerange, Magnetic Records, I'm a House Gangster itd.
@Adel87: nie no, ja wierzę, że Dafty nie ograniczają się żadnymi kontraktami. Zresztą stylu bycia nie zmieniają, nie pokazują się w mediach, nikt ich z płytą raczej nie pogania (w końcu to już ponad dwa lata bez najmniejszych nowości). Nie sądzę, by zaczęli iść na jakieś kompromisy w muzyce. I jakoś nie wierzę, żeby już nie lubili housu (z tego się raczej nie wyrasta (mam nadzieję ;p)).
Nie No jasne. Ale oni są już marką. W tym przypadku jak każda marka, muszą na siebie zarabiać. Mam nadzieje, że jeszcze kiedyś nagrają coś dla takich jak My ;) I tego bym się trzymał! Pozdro!
@Adel87: myślę, które mi się podobają. na razie najbardziej Huge House. Może byś je rozwinął jakoś xd nie wiem, też bym chciał się nauczyć produkować muzykę, ale to odległa przyszłość
Piona! Ja tego miksu słucham regularnie.


@Adel87: Ja do tego miksu musiałem chyba dojrzeć. Na początku mi się nie podobał, ale teraz, gdy wróciłem do niego po roku, z każdym przesłuchaniem odkrywam nowe genialne houseowe piosenki. Brakuje mi takiego czegoś, to co polecałeś to nie to xd