Wpis z mikrobloga

Hej mirki z #wroclaw . Orientuje się ktoś może, z jakim wyprzedzeniem pojawia się możliwość rezerwacji biletów w Capitolu? Pytam, bo nie chciałbym przegapić i obudzić się jak już wszystko się rozejdzie. Z góry dzięki za info.
  • 7
@matwod: hmm ja we wrześniu kupowałem dla rodziców na listopad bilety. Generalnie bardzo szybko się wyprzedają, trzeba sprawdzać. Wydaje mi się, że można zapisać się do ich newslettera - wtedy pewnie przysyłają info o rozpoczęciu sprzedaży na kolejne terminy.
@Iudex: @stefan71: Dzięki za info. Poszukałem i udało mi się zarezerwować jedne z ostatnich biletów (został 1 :) ). A myślałem że info : "Aktualnie nie jest prowadzona rezerwacja i sprzedaż on-line na to wydarzenie lub wszystkie miejsca zostały zajęte. Spróbuj ponownie później" oznacza ten pierwszy przypadek :) Swoją drogą szybko się te bilety rozchodzą.
@matwod: Ja akurat musiałem wybrać konkretną datę, bo mój przyjaciel gra jedną z głównych ról i musiałem wybrać dzień, w którym będzie na scenie :) Na kiedy kupiłeś bilet?
@matwod: dzwonisz/idziesz do kasy i pytasz - mają często trochę zwrotów, których nie widać online i to dobre miejsca bywają. Ja sam ostatnio zwrociłem kilka z pierwszego rzędu na 3M.