Wpis z mikrobloga

Pewnie gdzieś zniknie w gąszczu #mecz i #imigranci lub coś podobnego ale chciałem napisać coś pozytywnego na #dziendobryw #komputery i takie tam

W skrócie może bo to nie historia z książki ale mimo wszystko warto kogoś tu pochwalić na mianowicie #naprawalaptopow

Generalnie miałem problem z laptopem (a raczej moja siostra) bo gdzieś zgubiła śrubki z dolnej pokrywy co skutkowało tym ze jak się otwierało monitor to one są tak sztywne ze wyginaly dolna klapę.

Podpisałem chwile z #naprawalaptopow i doszliśmy do wniosku ze zanim im wyślę i wymiana obudowy nie była by tania to najpierw dosla mi śrubki i żebym spróbował je wkręcić bo może tylko ich brakuje i tulejki są całe.

Tak się też stało. Wysłali mi. Różne rodzaje bo ciężko było dobrać ale wziąłem pierwsze te najdłuższe wkrecilem i... Pasuje :-)

W tym momencie ogromne podziękowania dla @naprawalaptopow bo czasem jest tak ze firmy naciągane tylko żeby zarobić i zapomina się o zwykłej pomocy jak człowiek człowiekowi a nie tylko hajs żeby się zgadzał.

I zamiast 600zl zapłaciłem 0zl.
Dokladnie tak bo kiedy zapytałem ile się należy to nie chcieli ani grosza!

Postanowiłem to napisać tak w ramach reklamy dla nich bo w zasadzie tylko tak mi pozostało się odwdzięczyć ale i chciałem tym samym podziękować co już wyżej zrobiłem.

Miłego dnia wszystkim dobrym czlowiekom a źli niech scrolluja dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pracbaza #milegodnia #niewiemjaktootagowac
  • 5