Wpis z mikrobloga

Ludzie to debile, pomijając. wczorajszy wieczór powiem co się zdarzyło wczoraj.
Chciałem zrobić format w laptopie i stanęło na tym, że na olx poszukałem nowego za małe pieniądze. Kupiłem laptop za pół darmo. I teraz najciekawsze.
Koleś nie usunął historii przeglądarki
Wiem że:
-lubi używaną bieliznę, szpilki, albo żona kupuje
- jest bankrutem i ma w #!$%@? długu w banku
- kolega ma na sprzedaż x laptopów, telefony
- szuka pracy na budowie
- w domu było dziecko i żona, ale sądząc po wiadomościach z jednego portalu zdradza żonę
- wiem co lubi robić w sypialni po akcesoriach co kupował
- handluje na allegro i olx
- ma dziecko, któremu zrobił urodziny w znanej sieciówce, albo chciał.
- piraci na maxa
- znam jego znajomych z facebooka
- wiem ile ma lat, co lubi robić (ryby), gdzie chodzi itp.
- wiem jakie bajki ogląda jego dziecko
- wiem jakie telefony sprzedaje
- wiem jakie ubrania kupił na zimę, kurtki, spodnie itp.

Naprawdę jest masa rzeczy o których wiem, a pewnie nie chciałby, żeby ktokolwiek o tym wiedział. Jak sprzedajecie używany sprzęt to zróbcie format, nikt nie będzie odzyskiwał danych, jak nie format to pousuwajcie historie, loginy z automatycznym hasłem. Kolega dał mi dostęp do konta bankowego, poczty #allegr olx, i na masę innych portali. Znam różnych ludzi, ale nie chciał bym oglądać ich historii przeglądarki
#coolstory #truestory #oswiadczenie
  • 10
@dendi9: dlatego jak sprzedaje sie laptopa to najlepiej bez dysku. A jak z dyski to porzadnie wyczyszczonego. Kiedys kupilem od takiej znajomej telefon, rzeczy ktore w nim znalazlem zaszowkowaly mnie. Juz nie jest moja znajoma ( ͡ ͜ʖ ͡)
@lubielizacosy: Tak da się odzyskać, ale ja bym się w to nie bawił. Koleś dał mi wszystko na tacy i na serio, teraz mogę mu zniszczyć życie, wystarczy, że pokażę żonie rozmowy z portali randkowych, nabiorę kredytu i przeleje na inne konto itp. zakapuje na policję, bo raczej sądząc po miejscu gdzie mieszkał i domu nie stać go na laptopy z xx zł i telefony, które nie są tanie.
@lubielizacosy: Odkupie za 100 zł Żartuje, zapisałem się na jakimś fejkowym koncie do grup na facebooku bo szukam telefonu jeszcze, ostatnio spóźniłem się o 20 minut by kupić telefon za 70 zł gdzie na allegro był po ponad 200 zł i dla mnie by starczył.
@OldFuckinPyroRex: Wiem gdzie go kupiłem i to na pewno są jego dane.
@dendi9: Format usuwa tylko partycję, łatwo można dane odzyskać. Robi się zerowanie i trudno po nim odzyskać dane, pewnie nikt się nie będzie w to bawił. Ale wiesz, lepiej tak niż potem się martwić.