Wpis z mikrobloga

Mirki jakie perfumy polecacie dla studenta, żeby podobały się różowym? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Lubię charakterystyczne ale świeże zapachy jak np. dior homme sport, masaki matsushima aqua mat, acqua di gio.
Na celownik wziąłem bvlgari aqva marine, taki świeżak z zadziorem.
Dziś w sephorze wywąchałem Lalique Encre Noire, spodobały mi się i pomyślałem, że na sezon jesień-zima będą lepiej pasowały, ale mam dylemat czy nie jest to zapach zbyt ciężki i narzucający się, jak na faceta 25 lat.
A może dołożyć do Loewe 7 Natural? Nie mialem z nimi styczności ale opinie mają niezłe. Warto je obwąchać?

#perfumy #pytanie
  • 20
  • Odpowiedz
@mam_kaloryfer: Beckham Homme spoko zapach i długo się utrzymuje, kosztuje ok. 50 zł za 75 ml, naprawdę warto, ciekawy jest też Beckham intimately men ale tu już trwałość u mnie bardzo słaba
  • Odpowiedz
@Jadalny: Versace l'homme, zostaniesz hipsterem bo nikt juz tego nie uzywa;) Na lato Versace eau fraiche (bardziej cytrusowe). Spokojnie dostaniesz je dosc tanio, bo sieciowe drogerie to trzymaja na zasadzie "wypada miec cos znanej marki", a malo kto po to siega.
  • Odpowiedz
@Jadalny: no to uzyj Lalique Encre Noire Sport, troche lzejszy ale podobny do oryginalu. Dodatkowo - Thierry Mugler A*Men, Kenzo Jungle, Versace Dreamer, Salvador Dali Black Sun, Dsquared2 Potion, Narciso Rodriguez for Him, Lolita Lempicka Au Masculine, Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme, Prada Luna Rossa Extreme
Loewe 7 Natural to letni czy wiosenny zapach. Co innego Loewe 7...

@nederlandka: > gucci guilty
skolland - @Jadalny: no to uzyj Lalique Encre Noire Sport, troche lzejszy ale podobny...

źródło: comment_9tx0wzA0LedPNXR4o4DEUvbrTVwAfLEl.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Jadalny: nie ma co się przejmować czy zapach będzie do ciebie pasował, 25 lat czy nie, ma się podobać tobie i koniec (no chyba że zaczniesz się kąpać w wodach typu brutal ;)) - ja tam mam #!$%@? i noszę cytrusowe uniseksy, a nie typowe kwiatko-owocki lub ostatnio popularne oporowe słodziaki. bo chyba nie zaczniesz nosić np. one million tylko dlatego, że podobno przyciąga loszki, nawet jeśli tobie wykręca nos na
  • Odpowiedz