Wpis z mikrobloga

#olx znalazlem kradziony telefon z uk na olx, sprzedajacy jest downem i ze zdjec udalo mi sie dojsc do wlasciciela telefonu z anglii. Dzwonilem juz do ziomeczka sprawdzilismy imei i soe zgadza. Teraz pytanie jak to najlepiej zrobic wszystko, zeby telefon zostal mu zwrocony? On powinien wpierw na palach w Anglii to zglosic, a potem ja w PL? Bo wydaje mi sie ze w innym przypadku w Polsce mi powiedza ze kradziez nie zgloszona i tyle. Prosze o pomoc
  • 33
Nie podoba Ci się polski język to uciekaj do Arabii


@dzbanek_z_uchem: odpowiedzialem na twoje idiotyczne porownanie. I jezeli czepiasz sie kogos o niepoprawna pisownie, to sam staraj sie nie popelniac bledow. Po znaku zapytania stawiamy przerwe. Piszemy zasadami, nie sasadami.

Nie podobają ci się zasady, to pisz po niemiecku lub po angielsku.

Jakie zasady? Uzywam polskiego jezyka bez znakow diakrytycznych, bardzo czesto stosowana forma w internecie, ze wzgledu na wygode i
@Denx: sory, że odkopuje, ale jestem ciekawy, jaki był finał sprawy... Z jednej strony zachowałeś się w porządku, z drugiej zaś wsypujesz rodaka, a pomagasz komuś, kto Nas nie szanuje. Nie wiem co lepsze :( Ja uważam, że My Polacy powinniśmy być tak jakby rodziną i sobie pomagać, a nie być zawistni, bo komuś jest lepiej... okej rozumiem, tutaj polaczek chciał sobie zarobić na wałku. Ja na Twoim miejscu, zanim pomógłbym
@3330235: Nie pamietam dokladnie jak to bylo- ten Anglik powiedzial ze juz to zalatwil czy cos- to byl jakis ranek i ciezko sie z nim bylo dogadac, bo ktos jeszcze do niego dzwonil w takiej samej sprawie z pl i nie ogarnal ze to sa dwa rozne numery.

Co do reszty to nie widze sensu odpowiadac trollowi ;)
@Denx: nie usprawiedliwiam, tylko po prostu mam dylemat, co w tym przypadku byłoby lepsze... czy wsypywanie polaka, co do którego nie ma pewności, że ukradł/wiedział coś na ten temat, czy pomoc komuś kto ma naszą narodowość w dupie i nigdy by Ci w żaden sposób nie pomógł...