Wpis z mikrobloga

#olx znalazlem kradziony telefon z uk na olx, sprzedajacy jest downem i ze zdjec udalo mi sie dojsc do wlasciciela telefonu z anglii. Dzwonilem juz do ziomeczka sprawdzilismy imei i soe zgadza. Teraz pytanie jak to najlepiej zrobic wszystko, zeby telefon zostal mu zwrocony? On powinien wpierw na palach w Anglii to zglosic, a potem ja w PL? Bo wydaje mi sie ze w innym przypadku w Polsce mi powiedza ze kradziez nie zgloszona i tyle. Prosze o pomoc
  • 33
@dzbanek_z_uchem: znalazlem aukcje z kradzionym telefonem, na polskim serwisie aukcyjnym olx.pl. Udalo mi sie znalezc na zdjeciach, wystawionych przez sprzedajacego, numer telefonu do wlasciciela, ktoremu skradziono telefon, proszacego o kontakt. Zadzwonilem na ten numer. Wlasciciel pochodzi z Anglii, gdzie obecnie tez mieszka. Zastanawiam sie czy lepiej jesli wlasciciel zglosi to do angielskiej policji, czy ja do polskiej, czy obaj winnismy to zglosic.

Mam nadzieje, ze Cie oswiecilem i mozesz teraz z
@dzbanek_z_uchem: no niestety, niektorzy ludzie sa na tyle uposledzeni, ze brak ogonkow powoduje u nich ataki paniki i strachu prowadzace do zaburzenia myslenia a w konsekwencji braku rozumienia prostych zdan.
Wstaw sobie ten elitarny banner do kazdego komentarza jaki dodasz, zeby nikt nie mial watpliwosci ze ma do czynienia z przedstawicielem ochrony praw polskich znakow diakrytycznych.
siwersss - @dzbanekzuchem: no niestety, niektorzy ludzie sa na tyle uposledzeni, ze b...

źródło: comment_qSnIGscRvTROt0IOJcCZbLKoP5Cna5CH.jpg

Pobierz
@siwersss: Właśnie wróciłeś z poradni, gdzie wykryto u Ciebie dyscośtam i teraz foch? Powiedz ten tekst swojemu szefowi, kiedy będziesz pisał bez ogonków a on Ci za to zjebkę zapoda. Nie podoba Ci się polski język to uciekaj do Arabii - tam też nie jest wymagana znajomość języka polskiego.