Wpis z mikrobloga

Mirki, ponieważ mamy już październik w pełni, do wigilii zostało 75 dni a jak wiadomo na przesyłki z chin swoje trzeba odczekać proponuję zacząć dzielić się pomysłami na cebulowe prezenty. W tym celu sugeruję uzywanie tagu #chinskieswieta
Na pewno dużym powodzeniem będą cieszyły się znane i lubiane chinskie telefony, tablety, drony oraz gadżety Xiaomi ale wybór w tym zakresie jest na tyle duży, że zasadnym wydaje się linkowanie ich pod tym tagiem tylko, jeżeli trafi się wyjątkowo dobra oferta. Chodzi raczej o przedmioty które nie są zbyt popularne w Polsce lub takie, które są dużo tańsze przy własnym imporcie. Każdy z nas przegląda #aliexpress #gearbest czy #banggood szukając trochę innych rzeczy więc myślę, że możemy się wzajemnie zainspirować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja znalazłem dzisiaj coś takiego:
http://www.aliexpress.com/store/product/Wireless-Smart-Bluetooth-4-0-Anti-lost-alarm-bluetooth-Tracker-key-finder-Child-Elderly-Pet-Phone/1044738_32396376743.html?sdom=101.616.650.0_32396376743
Używał ktoś? Na allegro od 30zł/szt. W cenie z aliexpress jest sens kupić kilka sztuk, żeby dorzucić po sztuce do świątecznych upominków?
  • 11
@snapp: z tego co zrozumiałem to taki brelok, który przyczepiasz np. do kluczy i jak masz telefon to możesz znaleźć klucze a jak masz klucze to możesz znaleźć telefon ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak naciśniesz przycisk na jednym to drugie piszczy.
@Fasolek: Na wykopie mamy i takich cebulaków jak ja i programistów, którzy za mniej niż 15k z łóżka nie wstają. Można by było od biedy odpalić jakieś dodatkowe tagi koncentrujące się na konkretnych kwotach ale obawiam się, że to nie chwyci. Z resztą, jeżeli trafi się jakaś fajna cebula to jestem w stanie przekroczyć trochę założony budżet. I pewnie nie tylko ja.

Miałem taki brelok, który reagował na gwizdanie. I na
No właśnie ten polecam. Reaguje na gwizdanie. Tylko. Mam psa i nie reaguje na szczekanie. Nie reaguje tez na klaskanie. Wiem Bluetooth to highend mnie tamten sie sprawdza.