Wpis z mikrobloga

@zgrywuzz: Kumpel ma JBL Synchros S200 I - Brzmienie mają fajne, tylko że kosztują około 400zł, a za 400zł można mieć dużo lepsze słuchawki nauszne, albo douszne za połowę (albo nawet mniejszą część) tej ceny. A do tego po kilku miesiącach mu się rozwalił kabel - a on dba o rzeczy, a na gwarancji mu powiedzieli że to uszkodzenie mechaniczne i okazyjnie mu wymieniają, ale więcej nie będą. A przy dousznych
@Khroux @Ratll cały czas chodzi mi coś innego; z założenia co do słuchawek to zależy mi na prostym designie, tak żebym bym mógł je śmiało podpiąć pod komputer, jak i zabrać je ze sobą w pociąg itp.; ale dzięki za odzew
@zgrywuzz: ziomek ma bitsy z ali i orginały 2.0 z przedłużenia umowy w playu. Jak pierwsza edycja brzmi #!$%@?, to #!$%@? nadają się już tylko do noszenia. Ale te 2.0 są już spoko. Na bank nie warte 800 zł, ale mam senheizery memento warte 500 i są serio porównywalne, w zależności od gatunku muzyki czasem nawet ciekawiej brzmią bo są motzno przestawione. Na allegro możesz wyrwać orginały z play za 400