Wpis z mikrobloga

@Jeden_Dwa_Trzy_: > niektórzy piszą jeszcze 50000 tyś. a myślą o 50 tysiącach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

haha przypomniało mi się jak w moim miasteczku, miasto zamówiło obelisk ku czci pamięci wymordowanych 500000 Żydów. Obelisk #!$%@? w kosmos, prawie większy ode mnie za grube cebuliony, bo wiadomo, kto bogatemu zabroni i #!$%@? klasyczny byk wyryty w kamieniu, identyczny jak przykład który podałeś :D
@michau15: dokładnie taka sama sytuacja z osiedlem
wszędzie oś. takie, oś. srakie
to nie jest ośedle, tylko osiedle!
mało tego, żeby to jakieś szkolne babole były to jeszcze nic tam, ale cholernie często oś. jest na tablicach wjazdowych na osiedla, czy też na różnych billboardach ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@michau15: Nie mam zielonego pojecia czemu pisze 5tyś ale to chyba wina wymowy tego słowa. bo nie mówi sie tySniency ale raz wystarczyło że ktoś mi zwrócił uwage na wykopie i przestałem pisac tyś. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@syntetyczny_majeranek: hahhah :D o czym Ty mówisz. Dlaczego jako polonista? Akurat jestem po technicznych studiach. Ale wydaje mi się, że takie katowanie języka polskiego to jest dramat. Społeczeństwo jest coraz głupsze, a pobłażanie takich kardynalnych błędów do niczego dobrego nie prowadzi.