Wpis z mikrobloga

@Bez_Komentarza: Zawsze możesz na mnie liczyć kumplu!
@kompresor: Dziękuję pięknie! Kompletnie się na tym nie znam a to jest bardzo cenna rada. Widziałem gdzieś takie komplety ołówków o różnej twardości. Czytałem też, że niektórzy polecają ten "wiszer", no i też gumkę chlebową, ale nie jestem pewien czy to wszystko mi się przyda, brzmi jak lekka przesada dla amatora.
@Jimp: Nie kupuj zestawów, idź do byle jakiego sklepu plastycznego i kup ołówki marki koh i noir, stadler, faber castel, byle jakie, 2h używaj do szkicu albo hb, 2b używaj do rzeczy średnich i 5b do wypełnień, polecam zainwestować w blok i nie rysować na kartkach do drukarki.
@Jimp: nie rozmazuj palcem, najpierw rysuj ręka, a blok rysunkowy ale nie taki dla dzieci, idź do sklepu plastycznego i kup wszystko, drogie to nie jest a będziesz miał pewność ze jak coś #!$%@? to ze swojej winy a nie przez zły papier czy słabe ołówki.
@Jimp: właśnie, jeżeli zaczynasz nakładać ciebie to ich nie rozmazuj palcem. A jeżeli już masz jakąś wizję rysunku z "gładkim cieniem" to chusteczką higieniczną. :) Gumka chlebowa to fajna rzecz, warto zainwestować.