Wpis z mikrobloga

  • 143
Siema Mirosławy i Mirosławy.

Pozwólcie, że opowiem Wam co mi się dziś rano przytrafiło.
Wróciłem z nocki, wyprawiłem córkę do szkoły i koło 8 poszedłem spać. Sen mam raczej mocny i byle co mnie nie obudzi. Koło 9 różowy zaczął szykować się do wyjścia do pracy.
Śpię sobie w najlepsze i nagle nie wiem jak ale słyszę: "co panie tu robią, proszę wyjść".
Zerwałem się momentalnie na równe nogi, wychodzę do przedpokoju i co widzę?
2 cyganki u mnie w domu.
Niewiele myśląc rzuciłem w ich stronę kilka razy zalotnie "#!$%@?ć".
Coś tłumaczyły, że perfumy sprzedają ,że pukały i nikt nie otwierał. No żesz #!$%@? mać. Po wymianie uprzejmości opuściły lokal. Coś burczały, że niekulturalny jestem. Super logika bulwo. #!$%@? się komuś do domu i pretensje że co? Może miałem śniadanie zaprosić.
Różowy do teraz w szoku. Mi się już potem ciężko spało. Gdyby przyszly 15 minut wcześniej lub później to by mnie zdrowo #!$%@?ły.
Mieszkam koło #bielskobiala i piszę to jako ostrzeżenie.
Jak tu nie mieć uprzedzeń.

#cyganie #okradajo #mojdommojatwierdza
#patologiazewsi
  • 28
  • Odpowiedz
@keep_calm_and: @InsaneMaiden: @Marmite:
Jasne, że macie rację i drzwi zawsze powinny być zamknięte, ciężko to wytłumaczyć, ale to nie takie proste jak się wydaje, oczywiście ja teraz będę cisnął żeby to się zmieniło. Nie będę tu opisywał czemu tak jest i jak to u nas wygląda, bo jeszcze się okaże, że jakiś cd-rom ma tu konto i to wykorzysta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jednakże macie
  • Odpowiedz
@luqsus: swego czasu pracowałem jeszcze w leaderprice na Grunwaldzkiej, tam to były z nimi jazdy, niby w BB nie ma ich dużo, jednak miejscami stanowią jak zresztą widać spory problem
  • Odpowiedz