@PiersiowkaPelnaZiol: nie no dla mnie lajt, może ktos mysli ze ilosc typow wiazala sie z checia odkucia sie po pierwszym (pół)przegranym zakladzie albo granie na chybil trafil, wiele nad tym pracowalem w przeszlosci zeby nie kierowac sie stanem konta i poprzednimi seriami win/lose podczas obstawiania tylko grac konsekwentnie kazdy mecz gdzie widze value i zeby bylo jasne jak widac na screenie ja gram wszystko to co wrzucam na tag, gdyby te
@denasek: pewnie niektórzy zobaczyli twój screen i wrzucili max stawkę ( ͡° ͜ʖ ͡°) a potem ból dupy.

Swoją drogą, jak z tymi rożnymi ? Planowałeś już coś czy na razie plany by się nimi zająć. Generalnie sam myślałem by zrobić sobie statystykę rożnych w 1 połowie z ligi norweskiej. Tam często statystyka ma powtórzenie. Na live to dobrze wchodzi tak koło 70-80 minuty, ale chciałbym spróbować
@OporowePestki: handi -1 postawione przy stanie 0:1 czyli zeby handi bylo pokryte i co najmniej zwrot musi byc 1:1, przy 2:1 pelna wygrana, buk to pinnacle

@PiersiowkaPelnaZiol: do tej pory jedynie co probuje to granie na "kto pierwszy 3 rozne w meczu w bet365", zazwyczaj granie na underdoga (najchetniej na wyjezdzie bo z zasady gospodarze zdobywaja wiecej roznych niz goscie) ktory zaczyna mecz ofensywnie albo ogolnie kiedy pierwsze 10-15 minut