Wpis z mikrobloga

wolam @prezerwatywy_biz - zrobiłem testowe zamówienie u was, i choć durexy nie wyglądają jak chińskie podróbki to jednak wszystko w paczce ( a w zasadzie kopercie bąbelkowej i to naderwanej - https://i.imgur.com/hCwowAI.jpg ) jest luzem, ulotka tylko do durexów, opakowania żadnego. i jeszcze 3 z nich mają nadruk "not for resale".

skąd bierzecie towar w takim razie? mam się bać tego używać?

#afera #opinia #prezerwatywy
noekid - wolam @prezerwatywy_biz - zrobiłem testowe zamówienie u was, i choć durexy n...

źródło: comment_xBPI4FaKob8xbdtOwWUxxpaoh1O4yGG8.jpg

Pobierz
  • 143
  • Odpowiedz
@kargo89: ta, rozróżniało się je głównie po opakowaniu tekturowym - którego nie dali, oraz po opakowaniu z samymi gumkami - tu wyglądają na niepodrobione, ale na pewno nie z naszego rynku, no i raczej jakieś próbki, a nie materiał do sprzedaży
  • Odpowiedz
@noekid: Kolego po prostu nie wierzę jak możesz mieć takie braki w rozumowaniu. Zamówiłeś darmową próbkę gumek (na stronie za zero złotych i zero groszy), które ze względów księgowych musiały kosztować 1 gr, ale za to miałeś zapewne o 1 gr tańszą przesyłkę, czyli de facto dostałeś je ZA DARMO i masz problem, że są z napisem "Not for resale" chociaż ich nie kupiłeś bo powtarzam, DOSTAŁEŚ JE ZA DARMO.
  • Odpowiedz
@Bursaj: ja jakiś czas temu zamówiłem 70 szt. za pieniądze. Zostało ok 30 i tylko na 2 nie ma napisu not for resale. Prawdopodobnie były na prawie wszystkich. także coś jest nie tak ze źródłem ich dystrybucji
  • Odpowiedz
@hotspurs: u mnie wszystkie oprócz darmowej próbki były bez napisu "not for resale", więc Ty możesz mieć problem do @prezerwatywy_biz , ale @noekid zamówił darmową próbkę za 0,00 zł i marudzi, że dostał darmową próbkę nie na sprzedaż co mnie zbulwersowało.
  • Odpowiedz
@noekid: o faktycznie tragedia! Opisz ich w gazecie, bo dostałeś coś za darmo i opakowanie było uszkodzone. Ja #!$%@?, jak bardzo #!$%@? mózgowo trzeba być, żeby dostać coś za darmo i jeszcze narzekać? A cała reszta przyklaskuje jak stado niedojebów.
  • Odpowiedz