Wpis z mikrobloga

Jak mnie okrutnie drzaźnią kierowcy, zwłaszcza w Fabiach, którzy na ulicy z ograniczeniem prędkości do 70 km/h, jadą lewym pasem max 60 km/h... Toczy się jak potłuczony, bo za 3 km skręca w lewo...
Nie, żebym był miszczem kierownicy i przesadnie szybko jeździł, ale nosz do diaska!
Motyla noga! ;)

#kierowcy #kierowcyfabii #drogadopracy
  • 15
  • Odpowiedz
@Zdejm_Kapelusz: Mnie #!$%@?ą ludzie jak zwalniają przed fotoradarem do 40 km/h, a ograniczenie jest do 60 km/h. Normalne białej gorączki dostaję jak jadę za takim baranem. Przed #warszawa na DK2 jest taki jeden fotoradar i ograniczenie do 60...
  • Odpowiedz
@L722: ja regularnie jeżdzę obok takiego gdzie jest ograniczenie do 70 kmh, tylu ludzi zwalnia do 50 kmh lub nawet 40 kmh (chociaż to i tak poza zabudowanym, jest z 200 metrów do 70 bo pasy i skrzyżowanie) że już często wyprzedzam ich specjalnie chwilę przed i przejeżdżam 80 kmh żeby zobaczyli, że wcale nie muszą tak bez sensu zwalniać.
  • Odpowiedz
@mar111cin: Nie wiem jak inni, ale ja sporo już kilometrów zrobiłem, a na fotoradar się jeszcze nie złapałem jadąc przepisowo. Ruch tam jest spory i bez sensu zwalniać aż do 40 km/h kiedy spokojnie można jechać 55-60 km/h.
  • Odpowiedz