Wpis z mikrobloga

@szasznik: nie zwróciłem uwagi, ale teraz to kisnę z tobą ( )
@mambeke: czemu niby #rakcontent czy #bekazpodludzi ? Nie rozumiem co miałoby tu być rakotwórczego, wrzuciłem to raczej jako ciekawostkę, sam nie mam intencji w tym żeby piętnować czy ośmieszać leczenie takiego zaburzenia (nie wiem czy medycyna tak definiuje transseksualizm), bo raczej operacja zmiany płci jest tu najlepszą metodą.
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Chandler_Bing: Nie odpowiedziałeś na moje pytanie. Podaj przykłady gdzie ten świat się już rozpadł a ludziom zawaliło się życie.

tęcze w awatarach, zboczenia, gejostwo itp itd

Czy komuś dzieje się krzywda z tego powodu? Jeżeli tak, to komu i w jaki sposób?
  • Odpowiedz
@artano: z chorymi ludźmi nie dyskutuje - jak nie wiesz że dupa jest do srania to o czym chcesz rozmawiać - do prawaka mi daleko tak jak i do lewaka - jak jest ktoś chory to go leczymy - inaczej tragedia dla rodziny murowana, społeczeństwo cierpi oglądając uwłaczające próby przykucia uwagi swoim schorzeniem/zboczeniem - ban za tęcze ciepły bracie
  • Odpowiedz
@Chandler_Bing:

jak nie wiesz że dupa jest do srania to o czym chcesz rozmawiać

tragedia dla rodziny murowana, społeczeństwo cierpi oglądając uwłaczające próby przykucia uwagi swoim schorzeniem/zboczeniem


W takim razie powinniśmy ostrzec ok. 1/3 par heteroseksualnych uprawiających seks analny o tym, że stanowią zagrożenie dla rodziny i społeczeństwa.

PS. Skoro każdy z tęczą w awatarze to gej, to znaczy, że Twój awatar oznacza, że jesteś Chandlerem?
  • Odpowiedz