Wpis z mikrobloga

Mireczki, poszukuje najlepszej opcji na telefon abonament/ karta. Opcja bez telefonu, jak najwięcej internetu do max 40zł za miesiąc. Niekoniecznie nielimitowane rozmowy i sms, tak ze 100-200min spoko starczy, ale internet no minimum te 3gb najlepiej z 5. Co najkorzystniej teraz wychodzi, orientuje się ktoś?

#telefony #play #orange #pytanie
  • 7
@PanKabaczek: Virgin mobile albo Viking mobile nie pamiętam ale oferta bez telefonu nielimitowane rozmowy i smsy i 5,5gb neta za 29 lub 39zl nie pamiętam, tak było jak jeszcze niedawno ja szukałem ale sprawdź sobie, może jeszcze njumobile ma coś fajnego bo u nich też było tanio ale nie wiem jak internet ogólnie sprawdź sobie innych operatorów niż plusy pleje i tmobajle bo tam raczej nie dostaniesz dużo za nie dużo
@PanKabaczek: Tydzień temu bralem z playa bez telefonu umowę na rok to mam wszystko nielimitowane oprócz Internetu no tam jest 4GB miesięcznie. Co miesiąc bede placil 45, ale jakbyś wziął na dwa lata to 39zl.
Tu niestety nic ci nie powiem, może ktoś inny coś wie albo poprostu wpisz w Google i napewno coś się dowiesz :)
@PanKabaczek: njumobile 39zł miesienięcznie - no limit komórkowe, stacjonarne, smsy i mmsy + 5GB neta. Po pół roku u nich dostajesz 2 razy więcej neta czyli jest 10GB w tej samej cenie. Umowa na czas nieokreślony w każdej chwili możesz zrezygnować.
@PanKabaczek: Virgin Mobile i Mobile Vikings mają zasięg Play + T-Mobile. Jeżeli chcesz wydawać 19zł to zdecydowanie wygrywa Mobile Vikings, jeżeli więcej to Virgin Mobile. Jakbyś się przenosił do Mobile Vikings to służę mailem polecającym ( ͜͡ʖ ͡€)