Wpis z mikrobloga

Powołanie do kadry A dostał natomiast telefon firmy, o której rok temu nawet bym nie pomyślał ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ale teraz mając go w ręku co chwila mnie zaskakuje.
Telefon za 1100zł. 4GB RAMu. 32GB pamięci wewnętrznej. Czterordzeniowy śmigacz na dwugigahercowym Intelu. Ekran 5,5" Full HD, aparat 13MPix, bateria 3000mAh. Dual SIM, gniazdo kart SD... Niesamowite, że aż tyle zmieściło się w jednym mid-endowym telefonie :O
Asus Zenfone 2.
Już pierwszego dnia zrootowany i wgrany custom ROM z XDA. Zmniejszyłem trochę DPI żeby więcej tekstu zmieściło się na ekranie :P
Kolor tylnej obudowy: namiętna czerwień ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ciekawe jak z wytrzymałością. Żeby chociaż dwa lata ugrał i żebym był z niego tak samo dumny jak z Xperii L :)
#randomanimeshit #pixiv #kr0npr1nz #
j.....b - Powołanie do kadry A dostał natomiast telefon firmy, o której rok temu nawe...

źródło: comment_pkaqcHnHDLEZmbDeWX64L3temQN79dSg.jpg

Pobierz
  • 19
dwugigahercowym Intelu


@joookub: popełniłeś błąd....
Część aplikacji nie będzie działać pod prockiem intelowskim. Android na x86 to czyste szaleństwo - może na papierze dobrze to wygląda, ale w praktyce to ja już wiem od dawna...

Część aplikacji nie będzie działać pod prockiem intelowskim. Android na x86 to czyste szaleństwo - może na papierze dobrze to wygląda, ale w praktyce to ja już wiem od dawna...


@ayasecon: Spokojnie Panie, Android to tylko punkt wyjściowy, kto wie gdzie mnie wiatry poniosą, może na telefonie za rok będę grał w CSa albo LoLa? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Byłem tego świadom. Od kilku tygodni testowałem sobie
Już pierwszego dnia zrootowany i wgrany custom ROM z XDA.


@joookub: Hah, ja przy zmianie telefonu postanowiłem sobie spróbować wytrzymać chociaż ze dwa miesiące na oryginalnym romie, ale gdy zobaczyłem komunikat że nie jest możliwa modyfikacja zawartości zewnętrznej karty SD z poziomu telefonu to pomysł szybko umarł, nie będę odpalał Airdroida do byle pierdoły xd
@ayasecon:

Intel-based devices can run the full range of Android apps, even ones that were originally written for the ARM architecture. However, if an app contains ARM-specific code, then it must be translated before it can be executed.

This takes time and energy to do, so battery life and overall performance may suffer. Whether this is a serious problem is up for debate: our reviews indicate that Intel does tend to
@Takumi: Mój brat jakiś czas temu zmieniał swojego Windows Złoma na HTC Desire 620. Pierwszy dzień: podjarany maksymalnie. Chodzi Hearthstone, chodzi oficjalna apka Twitcha, czego chcieć więcej? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Dzień drugi: W pamięci telefonu zostało mało miejsca
Brat: EJ CO ZA ZŁOM LOL
Ja: To przerzuć apki na kartę SD
Brat: EJ MÓJ TELEFON MA ZABLOKOWANĄ FUNKCJĘ PRZERZUCANIA APEK NA KARTĘ SD
mfw
j.....b - @Takumi: Mój brat jakiś czas temu zmieniał swojego Windows Złoma na HTC Des...

źródło: comment_4aZ450VQVMlqZhAMvEH5wpN0ozkWVkWN.jpg

Pobierz
@joookub: zgadnij dlaczego nie mogłem kupić GTA: SA na swojego Dell Venue 8 - też z intelem, podczas gdy na starym i dużo słabszym Xperia Neo V mogłem już kupić. Oczywiście próbowałem pierdyliard paczek z internetu, ale za każdym razem aplikacja wywalała przy ładowania - przez procek Intela.
Tak samo teraz miałem problem z aplikacją Remote Desktop od Microsoftu, to mi odpisali, że też to przez to, że procek jest w
@Misaki:

nie ma żadnych ROMów które usuwają tą obrzydliwą nakładkę ASUSa :P

( ͡º ͜ʖ͡º)

Może spójrz jeszcze raz na to zdjęcie swojego telefonu które podesłałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czysty Cyanogenmod 12.1 + Resurrection Remix, mam dokładnie tyle samo ustawień i dokładnie taki sam wygląd telefonu jak na Xperii L ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ZenFone'ach bateria często
@ayasecon: Pod Android Development jest więcej, ale nie zmienia to faktu że do 2014 na Xperii L w sekcji Original Development były tylko cztery tematy, z czego jedno to recovery, jedno to pozmieniany stock, a dwa to poronione Cyanogenmody ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Teraz Original Development na Xperię L wygląda ślicznie :)