Wpis z mikrobloga

@valdo: Na pewno jest przygotowywane na Twoich oczach... to jakim sposobem je uformowali skoro niby to widziałeś? Tak równe ranty mięsa wychodzą tylko z formy lub maszyny, a wątpię aby przy nawet średnim ruchu dali radę formować na bieżąco, nawet byś mrożonki nie rozpoznał, testowałem.
Btw maszyna to koszt 15k
Jedyna opcja, że robią to rano, ale tego nie widziałeś.
@valdo: Jeżeli nie formowali przy Tobie to nie wiesz za bardzo co tam jest, możesz jedynie ufać sprzedawcy, ale nie uwierzę nigdy w życiu, że ktokolwiek to ręcznie formował, jedynie przy pomocy prasy lub ringu, nawet można użyć podstawki pod donniczke :), ale ręcznie tak nie zrobisz, a już na pewno nie przy kliencie w kilka minut. Co nie zmienia faktu, że jeżeli formują to z rana maszyną lub formą jest
@lsnazr: znam tę knajpę jak własną kieszeń i mogę Ci zagwarantować, że mięso jest świeże i na bieżąco mielone. Czy się wspomagają jakąś foremką - możliwe, ja już teraz zbytnio nie przyglądam się temu jak i co kucharz robi, ale nic nie jest robione "na zapleczu". Na sali kucharz ma michę z mielonym mięchem z którego robione są później burgery.

No i niestety czas oczekiwania na takie cudo to nie jest
@valdo: Jeżeli wyjmie już uformowany to się nie zniechęcaj tylko normalnie zapytaj :), jak nie będą kręcić i powiedzą np. "mamy formę i rano formujemy" to myślę, że śmiało możesz zaufać :)
@lsnazr: ruch jest na tyle mały, że raczej nie robią "na zapas", to nie Warszawa czy Kraków by mieli spory przemiał; niestety ceny "odstraszają" bo wiele osób nie kuma tego, że porządnego jakościowo burgera nie da się sprzedawać za 10 PLN