Wpis z mikrobloga

Wiem że sprawa jest już trochę stara i nie taka świeżutka ale mam jedno zasadnicze pytanie. Co ks. Charamsa chciał osiągnąć przez ten 'kaming out'? Co się dzieje gdy heteroseksualny ksiądz łamie celibat? Nic, po prostu jest kolejnym księdzem który nie wytrzymał ciśnienia, a tu co? wielkie gratulacje, brawa, oklaski, bo homoś...
#przemyslenia #religia #4konserwy #chrzescijanstwo
ozjasztracz - Wiem że sprawa jest już trochę stara i nie taka świeżutka ale mam jedno...

źródło: comment_O44Hav6pJqdHXflePGve7eqa1mZjZjjE.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ozjasztracz: ludzie są zajęci księdzem pedałem i nie patrzą przez chwile na to co politycy #!$%@?ą, taka zasłona na chwile, temat zastępczy jakich wiele wałkowanych byle nie o tym co ważne.
  • Odpowiedz
@ozjasztracz: Ciśnienia? Jakiego ciśnienia? Przecież połowa jak nie więcej w seminariach to są mężczyźni cipkosceptyczni. Ten koleś gra na siebie, wywalą go z kościoła to się zaczną gazetki, wywiady, DDTVN itd. a wszystko za kabonkę.
  • Odpowiedz
@ozjasztracz: Mi tam generalnie zwisa co oni odstawiają. Typowe parcie na szkło albo wiedział, że i tak zaraz wyleci to postanowił zrobić więcej szumu. Setki jak nie tysiące księży opuszcza stan duchowny i nikt o tym nie trąbi.
  • Odpowiedz
@Wolaneq: dokładnie, to jest najgorsze w tym jego podejściu - z pełną świadomością przez lata łamał jedną z głównych zasad, która akurat nie zależy od orientacji chociaż jest związana z seksem i jeszcze wielką ofiarę chce z siebie robić. Dobrze to Ziemkiewicz napisał - to zwykły wiarołomca, chyba nawet z pełną świadomością składał śluby fałszywie, przez lata kłamał z ołtarza, wyznaczał pokuty w konfesjonale (samemu z rozmysłem grzesząc) a teraz
  • Odpowiedz
@Wolaneq: @Mannlicher: Takie tylko sprostowanie. Celibat != śluby czystości. Ksiądz przysięga niezawieranie związku małżeńskiego (celibat), ale nie składa ślubów czystości. A ksiądz ma żyć w czystości, nie dlatego, że składał taką przysięgę (choć niejako wynika to z celibatu), ale po to, żeby nie popełniać grzechu cudzołóstwa (seks przedmałżeński, a ten małżeństwa się wyrzekł).
  • Odpowiedz
@ozjasztracz: Najlepszy jest motyw, że obiecał kilku gazetom jednocześnie wywiady na wyłączność xd. Nie dość że pedał to jeszcze kombinator.

Najlepszy mindfuck z tym, że lewactwo chciałoby dowalić Kościołowi ale dla nich pedalstwo jest ok, więc nie do końca wypada xd.
  • Odpowiedz
Ksiądz Charamsa swoim kaming autem jedynie #!$%@?ł swoją poprzednią Wypowiedź o ks. Oko ( nie pamiętam jaka gazeta ale było to w tym samym tygodniu chyba nawet). Gość bardzo ładnie się wypowiedział na temat języka nienawiści i niepopartych żadnymi badaniami tez z dupy (pun not intended) i waga jego wypowiedzi była dość spora biorąc pod uwagę jego eks wysokie stanowisko w kościele. Następnie powiedział że jest gejem i wyszło na to że
  • Odpowiedz