Wpis z mikrobloga

@anka022100: Ja kiedyś przyszedłem do Barclaysa z potwierdzeniem adresu, założyłem konto, czekałem trzy tygodnie na papiery z banku, #!$%@?łem się, poszedłem do nich, okazało się że jeszcze insurance number miałem dać, jakbym do nich nie poszedł to bym tak siedział bez konta jak debil bo nikt mi nic nie powiedział.
@anka022100: jest nawet na lloydsa sposob bez adresu. Powinna zalozyc ko to na dowod. Wystarczy ze zdeklarujesz ze zyjesz w UK 3 albo 6 miesięcy ale rachunki płaci ktoś inny (przecież nie musisz ich mieć) i maja obowiązek to zaakceptować. Wystarczy dowód, umawias spotkanie i masz konti na zdeklarowany address. Tadam!
@anka022100: to normalne. Tak już jest. Im szybciej zaakceotujesz te kolej rzeczy tym szybciej się zaaklimatyzujesz.

@dob3k: ją też zakładałem innym konta (i oby nigdy więcej ;) ale widzisz chciałem więcej niż jedno current account to mógłbym transferową między nimi zarobki i mnożyć dostępny kredyt. Okazało się że od niedawna prawnie zabronione jest posiadanie więcej niż jednego konta bieżącego :(