Wpis z mikrobloga

Dla mnie Golf już dawno temu zatracił wszystkie fajne cechy, które były związane z hot hatch-ami i teraz próbuje udawać super-samochód :/ W szczególności skrzynia DSG to wszystko psuje.


@pasazerautobusu: co za brednie. Fakt, że GTI miał okresy lepsze (1-2) i gorsze (3-4), ale zawsze pozostanie odnośnikiem, do którego porównuje się inne auta z tego segmentu. VI tak średnio w sumie, bo to wersja przejściowa, każdy wolałby VII, najlepiej jeszcze R,
  • Odpowiedz
Golf VI GTI byl pierwszym mocnym samochodem z dsg, jaki prowadziłem i jechało mi się bosko. Bardzo mi się podobał. Jednak to Golf. Heidi Klum wsiadłaby do serii 1 a nie do golfa, który od 30 lat wygląda tak samo #clarksoncontent


@elvisiako: coś pomyliłeś Cumplu, akurat w TG GTI cieszł się zawsze dużą estymą i wygrał porównanie z serią 1, bo w przeciwieństwie do niej, w jego kufrze zmieści się głowica
  • Odpowiedz
@pasazerautobusu: Hot hatche jak hot hatche, #!$%@?ą mnie bo niedługo na porządku dziennym będą objeżdżały mnie pierdziawki pokroju seryjnego A45 AMG, a nie po to kupiłem M3 z V8 żeby na prostej brało mnie jakieś gówno, co nie?

Tak to lubię Megi RS za fajny design i RS3 za rasową rzędową piątkę, ale poza tym średnio mnie ta klasa aut interesuje.
  • Odpowiedz