Wpis z mikrobloga

@czteropak: Jeżeli jesteś w stanie dołożyć kilka złotych, to zdecydowanie któregoś z nous'ów - nawet ten najtańszy będzie zdecydowanie lepszy niż G1WH.

Jeżeli chodzi o GPS w NF6, nie ma problemów z fixowaniem się. Prędkość też jest określana precyzyjnie - działa jak powinien krótko mówiąc.

Jeżeli zależy Ci na nagraniach w SuperHD i obsłudze kart 64gb to NF będzie jak najbardziej OK.
Mega duże ilości sprzedajemy ich do Szkółek Nauki jazdy
@hadronpl: dlaczego lepszy /nowszy nf8 nie ma gps w porównaniu do nf6 starszego/gorszego z gorsza rozdzielczościa ? Drugie pytanie czy ten gps jest wbudowany w kamerkę czy dołączany poprzez uchwyt z przyssawką który ma wbudowanego gpsa
@Deiv1990: Hej,

O to dlaczego NF8 nie ma GPSa musiałbyś pytać producenta. NF6 oferuje GPS, ale nie nagrywa w SuperHD, model wyżej, NF9 nagrywa w SuperHD i posiada GPS - być może producent chciał mieć większy wybór modeli - cytując pewnego gościa z youtube - nie wiem.


GPS w NF6 (i NF9) jest umieszczony w uchwycie, dzięki czemu prawie zawsze 'widzi' niebo, przez co działa jak powinien.
@hadronpl: a powiedz mi jak z bateriami w tych modelach ? Bo np w overmax roadcam 6.1 którym początkowo się interesowałem bateria w najlepszym przypadku trzyma 20 sekund a po jakims czasie tylko 1-2 sekundy a przydałoby się móc pokazać komuś nagranie poza samochodem