Wpis z mikrobloga

#telefony #siecikomorkowe #orange #play #tmobile #android #apple

Mirki, kończy mi się umowa w orange. Mam tel w abonamencie na firmę i jestem klientem ich od 10 lat. Interesuje mnie abonament + telefon do ~100 zł brutto z darmowymi smsami. tel ma w miarę szybko działać. Obecnie mam i9000 i jest tragedia.

Pozostaje mi zostać w orange za abonament 27,90 netto i mam do wyboru iphone 4s (63.99), lumia 830 (57.69), galaxy grand prime (53.99), galaxy xcover3 (54.99), galaxy s5 (84.99), z3 compact (77.99) czyli 27,90 + owa rata za telefon, też podane netto.

albo

Szukać innej sieci, przenieść numer i tam coś fajnego znaleźć. ktoś coś doradzi, kto ostatnio szukał, przedłużał umowę, siedzi w temacie gdzie wyjdę najkorzystniej?

play, tmobile, orange, co jeszcze mamy ciekawego? Tel służyć ma mi do pisania smsów, nawigacji samochodowej, poczty w 95%.
  • 7
  • Odpowiedz
Moze pobaw sie w odblokowanie fona, zmiane romu i kernela, do tego v6 supercharger (latwe do ogarniecia rzeczy, do wszystkiego sa instrukcje krok po kroku) i tchnij nowe zycie w swoj obecny fon? Nie ma sensu brac telefonu, zeby go tylko wziac, a potem narzekac, ze sie wiesza. Ja juz 5 rok smigam na Desire Z, ktora jest gratem z pol GB ramu i nic mi sie nie wiesza po malych zmianach
  • Odpowiedz
Poza tym, operatorzy daja lepsze oferty bez fona za ludzkie ceny. Jak podliczysz raty za nowszy telefon, to czasem jestes do 400zl w plecy, a telefon okazuje sie kolejnym zamulonym gownem wypuszczonym tylko po to, zeby zapchac oferte operatora
  • Odpowiedz