Wpis z mikrobloga

#gdansk #trojmiasto #przejazdparty #sopot #gdynia Dobra, ogólnie powstał plan (tzn @Rabusek ponoć go za mnie wymyślił), żeby pojechać na Wrocławskie Wykop Party autem. Póki co mam chyba dwie osoby chętne: @Luxusowa oczywiście oraz @Czerw2. Auto zapewniam ja, o ile nie boicie się ze mną jechać (ja się trochę boję >:D) i o ile rodzice się zgodzą, żebym auto zabrał (tzn niby jest moje, ale ich dom ich zasady, okej :p). Tylko, że cały szkopuł polega na tym, że chcemy we Wrocławiu być w czwartek wieczorem już, czyli wyjeżdżamy w czwartek po zajęciach, śmigamy autostradą do Torunia w jakieś 1,5h i potem się zobaczy co dalej. A co do noclegu - my z Luxusową mamy nocleg ogarnięty na cały wyjazd, Was może przynajmniej z czwartku na piątek udałoby się razem z nami wcisnąć, ale głowy nie dam :)

Więc jakby ktoś był chętny, to dajcie znać, najlepiej na pw, bo potem mi się ten wątek zgubi, a do wyjazdu jeszcze sporo czasu zostało.

A, no i szukam pewniaków, żeby mi ktoś dzień przed wyjazdem nie powiedział, że ma sraczkę i nie jedzie, bo nam to drastycznie koszty podniesie, a my śmieszki-studenty XD i mało pieniędzy mamy, bo ciągle tylko pijemy i palimy XD
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RomeYY: pociąg niewiele wygodniejszy + nie można palić + jest gorszy kibel + nie można pić w trakcie jazdy + jedzie dłużej + nie zapewnia takiej mobilności

niewielka cena jak za spędzenie tych 6 godzin w samochodzie z możliwością zrobienia postoju właściwie w każdej chwili, nie sądzisz?
  • Odpowiedz
@Luxik: 32,83 ze zniżką studencką, za samochód około 40 zł w jedną stronę + ew. zrzuta na bramki autostradowe, które za osobówki i tak są śmiesznie niskie

@RomeYY: nie, na autostradzie są lepsze i czystsze kible, na stacjach benzynowych są lepsze i czystsze kible, chyba, że jara Cię sranie na obsranym i obszczanym śmierdzącym metalowym kiblu z żyletkami zamiast papieru toaletowego, który się cały trzęsie i nie ma
  • Odpowiedz
@Luxik: Rozważałem to samo, żeby pojechać samochodem, tylko, że wyjazd w piątek, ewentualnie czwartek wieczór (a wezmę urlop! co mi tam!) Ale chciałem temat nakręcić dopiero za jakiś czas... :-) Także jak będzie dużo chętnych to przekieruj do mnie :-)

Zresztą możemy to ustalić na #miniwykoparty w #gdansk :-D
  • Odpowiedz
@RomeYY: no ja teraz jechałem na Krakowskie Wykop Party i jeśli chodzi o kible, to cóż... No i trafiliśmy do przedziału bez ogrzewania + potem dosiadł się do nas koleś z babką wyglądający, jakby dopiero co z więzienia wyszli, same uroki... :)
  • Odpowiedz