Wpis z mikrobloga

@blubi_su: Bierze się dziadka, uiszcza drobną opłatę, wręcza się transparent z lolcontentem i każe potrzymać. Po czym robi się urocze zdjęcie i publikuje, żeby co niektórzy mieli bekę. To nazywam ustawką.
@krzychol66: W takim wypadku wychodzi na to że praktycznie wszystko jest tam ustawiane przez GW :> Myślisz że zapłacili też za makietę z Tupolewem zrobioną z pianki montażowej? W sumie za krzyż też na bank zapłacili, tyle mu fotek napstrykali. No i chyba głównym podstawionym jest sam Macierewicz. Wczoraj stwierdził że trzy osoby przeżyły :)

Koleś :D Jesteś mistrzem, jeśli poziom absurdu wśród fanatyków przebija kompletnie zdrowy rozsądek to wtedy od
@blubi_su: Ustawki są faktem. Zostały przećwiczone przy okazji awantur o krzyż na Krakowskim. Celowała w nich TVN, która nie puściła chyba ani jednego niezmanipulowanego ustawką materiału na ten temat. Są świadkowie, widzieli, opisali. A czy w tym przypadku była ustawka? Dla mnie dość prawdopodobne. Bo transparent kompletnie bez sensu. Ktoś, kto jest przekonany o zamachu w Smoleńsku, na pewno by z takim nie wyszedł.
@krzychol66: Oj widzę tu przykład głębokiej paranoi. Też tam byłem piwko piłem i doskonale się bawiłem :) Widziałem mnóstwo transparentów bez sensu i to wśród takich fanatyków że hej :) Człowieku zdecydowana większość tych ludzi to skrajni fanatycy dla których słowo "fakt" jest nie istotne. Oni malują Kaczyńskiego jako świętego męczennika. Wieszają tupolewy pod sufitem w kościele. Ty się tam doszukujesz rozsądku? Logiki? Sensu? Dla przeciętnego człowieka sa niczym więcej niż